Новий сезон, нова залежність. Dior оновили культову лінійку помад Addict

ПОДЕЛИТЬСЯ
Головна героїня нового кампейну – Аня Тейлор-Джой
ПОДЕЛИТЬСЯ

Dior представили оновлені культові помади Addict. Лінійка отримала покращену формулу, а також нові відтінки, представлені в чотирьох знакових для бренду футлярах. У кампейні Dior Addict з’явилися голлівудська акторка Аня Тейлор-Джой і k-pop-співачка Джису, "символізуючи бачення вільної та безкомпромісної жіночності".

Пітер Філіпс, креативний й іміджевий директор Dior Makeup, створив 10 нових відтінків Dior Addict, натхненних вже культовими відтінками Дому. "Мені сподобалося працювати над 10 новими відтінками, які доповнюють лінійку. Певні відтінки виділяються своїм блиском, інші - кольором, але всі вони вирізняються своєю красою", – розповідає Пітер.  

Так, Dior Vibe 412 виражає делікатність нюду з рожево-бежевими акцентами, а вишукані рожеві відтінки знаходять своє відображення в 566 Peony Pink і 463 Dior Ribbon. Ніжний палісандр (відтінки від світло-коричневого до цегляно-красного) з’являються в 521 Diorelita і 652 Rose Dior, а також більш інтенсивному 730 Star. Тонкі червоні відтінки огортають 758 Lady Red і 822 Scarlet Silk, водночас як формули 812 Tartan і 845 Vinyl Red збагачені тонкими оранжево-коричневими пігментами.

Усього до колекції Dior Addict входять 40 відтінків помад. Їх формула забезпечує ідеальний баланс блиску та догляду за шкірою губ. До складу декоративних засобів входять віск жасмину, який відповідає за інтенсивне зволоження, та сливова олія, багата на омега 6 і 9, як сприяє живленню та розгладженню шкіри губ.

«Рішуче інклюзивні, вони об'єднані в м'яку палітру нюдових, рожевих і червоних відтінків, покликаних висвітлити кожен відтінок шкіри і надати кожній жінці тріумфального вигляду», – зазначають у Dior.

Футляри Dior Addict розроблені ніби актуальні модні аксесуари. Для їх створення Пітер Філіпс шукав натхнення в естетичних кодах Дому Dior. Нові футляри креативний директор Dior Makeup прикрасив деконструйованим логотипом Dior Oblique збоку.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).