Б’юті–полиця: кислотне відновлення і догляд для всіх типів волосся від HOLLYSKIN

ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Красиве волосся – це розкіш, особливо в сучасному суспільстві, де щоденний стрес позбавляє не тільки густини, а й блиску, сили, пружності.

Інноваційна лінійка Acid Solution. від HOLLYSKIN для догляду за всіма типами волосся і шкіри голови доводить, що поетапний догляд якісними засобами дає миттєвий результат блиску і сили. За умови регулярного використання впливає на густину, зміцнює волосяну цибулину, зменшує кількість посічених кінчиків, дозволяє відростити довжину твоєї мрії.

В основі лінійки Acid Solution. інноваційний зволожувальний фактор, який складається з сечовини, амінокислот і AHA-кислот. Кожен із компонентів працює і посилює дію одне одного. AHA-кислоти ретельно і м'яко очищують від всіх видів забруднень, у тому числі стайлінгових засобів, сприяють регенерації тканин. Сечовина – природний і надзвичайно ефективний зволожувач. Висока гігроскопічність компонента запобігає випаровуванню вологи протягом дня. Амінокислоти – це будівельний матеріал волосся і шкіри, вони проникають всередину волосини, роблять її міцною й еластичною, зменшують ризик травмування під час розчісування. В кожному засобі HOLLYSKIN – більше трьох активних компонентів, щоб результат був вражаючим і помітним уже після першого використання комплексу.

Скраб-мікропілінг для шкіри голови і волосся відлущує відмерлі клітини, ретельно очищує, покращує живлення волосяних цибулин, додає природного об'єму, зберігає свіжість надовго. Незамінний для всіх типів шкіри голови. Для жирної – видаляє надлишок себуму, запобігає швидкому маснінню, робить зачіску легкою, дозволяє волоссю розсипатися. Для сухої – усуває лущення, запобігає появі сухої лупи, покращує живлення, додає еластичності волосині.

Безсульфатний шампунь ретельно і делікатно очищує, зберігає мікробіом шкіри голови.

Живильна маска з активними кислотами і кератином розгладжує і пом'якшує волосся по всій довжині, надає природного блиску й об'єму, запобігає ламкості, усуває пушіння й електризацію.

Спрей-термозахист 17 in 1 захищає волосся під час вкладання феном чи гарячими щипцями, запобігає пересушуванню у спекотну погоду, відновлює й ущільнює волосину, полегшує розчісування, додає об'єму.

Рідкий шовк миттєво розгладжує і пом'якшує волосся, надає розкішного блиску, зменшує кількість посічених кінчиків.

Кожен засіб демонструє максимальну ефективність саме в комплексі, але можливе і solo-використання. Хоча, спробувавши один, уже неможливо зупинитися!

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).