Нові гідрофільні олії Mr.SCRUBBER: якісне і ретельне очищення для кожного типу шкіри

ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Правильне очищення обличчя – один із найголовніших етапів догляду. Тільки підготовлена шкіра здатна увібрати всю користь наступних засобів, виглядає свіжою і ніжною за будь-яких обставин. 

Один із найбільших брендів української натуральної косметики Mr.SCRUBBER також акцентує увагу на цьому етапі. Нещодавно він презентував нову лінійку гідрофільних олій Wash me gently, які забезпечують саме таке винятково якісне, адаптоване для всіх типів шкіри, очищення. В основі засобів: цінні олії, комплекси екстрактів і сучасний, сертифікований Ecocert, емульгатор. Завдяки цьому вдалося досягти рекордного, 100% натурального складу гідрофільних олій, зробити догляд максимально органічним і приємним.

Для кожного типу шкіри підібрали оптимальне поєднання компонентів, які забезпечують ідеальну чистоту і свіжість жирної шкіри, не подразнюють суху і чутливу та бережуть баланс нормальної.

Вмивання гідрофільними оліями потрібне не тільки після нанесення макіяжу. Засоби розчиняють надлишок себуму й усі види забруднень, у тому числі необхідний SPF-захист, глибоко очищують пори. Переваги їх використання відчуваються вже після першого вмивання. Шкіра стає помітно ніжнішою, свіжішою, вирівнюється тон і мікрорельєф. За умови щоденного нанесення зменшується кількість чорних цяток і висипань, пори стають рівномірними і непомітними, зникає сухість чи лущення.

Є і певні тонкощі у використанні, і Mr.SCRUBBER на цьому наголошує: після вмивання і демакіяжу гідрофільною олією обов'язково потрібен другий етап очищення з допомогою улюбленої пінки чи гелю. Саме така послідовність дозволяє досягти бажаної гладкості і шовковистості шкіри, робить обличчя доглянутим і сяючим.

Читайте також: Інноваційні формули у чоловічому догляді від Mr.SCRUBBER

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).