60-ті знову тут: італійський боб – найтрендовіша зачіска осені 2023

ПОДЕЛИТЬСЯ
Grown-out French bob
ПОДЕЛИТЬСЯ

Літні канікули підходять до свого логічного завершення, однак це не означає, що ми готові прощатися з незатійливим і романтичним настроєм. Атмосферу днів, залитих сонячними променями, та безтурботних годин, проведених коло басейну, можна продовжити таким б’юті-способом. Італійський боб – трендова зачіска майбутньої осені 2023 – для щасливчиків, які будуть сумувати за сицилійським літом, або тих, хто хоче перенести цю естетику за межі кордонів і виключно теплого сезону.

Витоки

Американський зірковий стиліст Девід Тон називає новий тренд «дорослим французьким бобом». На відміну від нього, італійський має довжину до підборіддя, більше шарів, текстурності й об’єму. Така зачіска дозволяє зробити волосся більш «вільним», зберігаючи його рухливість під час зміни пробору. Італійський боб пасує майже всім типам волосся та формам обличчя. Відсутність різких кутів у зачісці пом’якшує риси, роблячи їх більш романтичними (звідси й ностальгія за італійським літом!). До того ж, боб відкриває простір для фантазій і не обмежує в одному способі укладки.  

@rachelzegler

"Ви можете спробувати цей образ з чубчиком або без нього. Головне - довжина, товщина в нижній частині і тонкі шари", – ділиться Тон.

Трендсеттери

Гештег «італійський боб» зібрав більше 130 мільйонів переглядів – і це лише у TikTok. Важливу роль в популяризації зачіски зіграла акторка «Білого лотосу» Сімона Табаско. Її італійський боб послугував джерелом для натхнення для багатьох не тільки користувачів Мережі, але й знаменитостей.

@simonatabasco

Причетна до популярності зачіски й інша трендсеттерка – Гейлі Бібер. Її пост в інстаграмі з оновленим б’юті-образу зібрав більше 1,5 мільйона вподобань. На фото Гейлі експериментує з пробором, текстурою та укладкою: об’єм і легкі хвилі – те, що потрібно, аби пролонгувати романтичну атмосферу цього осіннього сезону.

@heileybieber

«Трохи сушіння феном з дифузором, трохи крему для укладання – і фантастичний образ готовий. З піднятою бічною частиною італійський боб виглядає просто блискуче», – говорить нью-йоркський стиліст Ніл Роджер.

Італійський боб однаково гарно виглядає як на темних, так і світлих відтінках волосся. Кортні Кардашьян чи не єдина з клану Кардашьянів, яка обожнює короткі зачіски. Цього літа знаменитість експериментувала з б’юті-образом, обравши пісочний блонд та італійський боб.

@zendaya

Кайя Гербер і Зендая – теж серед трендсеттерів трендової зачіски. Естетика 60-х років надихнула знаменитостей не лише на коротку довжину, але й укладку з окресленими хвилями. 

Читайте також: Металічний блиск: Rabanne офіційно запустив б’юті-лінійку

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).