Як відтворити б'юті-образ із показу дизайнера Rebecca Minkoff

ПОДЕЛИТЬСЯ
Тренди нью-йоркського Тижня моди
ПОДЕЛИТЬСЯ

"На образ цього сезону надихнула сучасна жінка зі столиці, яка використовує свій стиль, щоб бути готовою до будь-яких справ. Вона успішна й упевнена в собі, її зачіска на вигляд така, ніби не вимагала жодних зусиль, — легка й водночас ідеальна. Це втілення богемного, рокерського шику і неймовірна невимушеність на вигляд", — розповідає Тайлер Ласвелл, стилістка бренду TRESemmé NYFW. 

Саме вона допомогла дизайнеру Ребеці Мінкофф створити образ для показу, який проходив під час нью-йоркського Тижня моди. "Я дуже хотіла, щоб волосся цього сезону передавало вільний, легкий дух жінки — уособлення нашого бренду", — коментує свій вибір Мінкофф. 

Образи сезону осінь-зима 2021 доповнювали вільні, невимушені хвилі, немов моделі щойно повернулися з пляжу й одразу ж вийшли на подіум. Відтворити такий образ у повсякденному житті дуже просто. Для цього вам знадобляться три засоби: мус TRESemmé Beauty Full Volume, крем-праймер Keratin 7 Day Smooth Heat Activa та лак TRESemmé Supreme Hold. Для того щоб отримати бажаний ефект, дотримуйтесь інструкції від стилістки Тайлер Ласвелл:

1. Починаючи під потилицею, відокремте пасмо середнього розміру над лінією росту волосся, решту волосся зберіть у гульку.

2. Намочіть це пасмо, збризкуючи його водою, та нанесіть мус TRESemmé Beauty Full Volume від коренів до кінчиків.

3. Після пінки нанесіть крем-праймер Keratin 7 Day Smooth Heat Activa

4. Висушіть феном, піднімаючи пасмо волосся догори та натягуючи проти потилиці. Повторіть кроки 1–3 щодо всіх пасм навколо голови.

5. Висушене волосся легенько розтрусіть пасмо за пасмом, від кінчиків до коренів.

6. Створіть легкі хвилі, використовуючи щипці для завивки середнього розміру. Починайте від коренів, обкрутіть пасмо волосся двічі навкруги щипців, тримайте кілька секунд, відпустіть і повторіть нижче по довжині волосся, цього разу обкручуючи в протилежний бік. Продовжуйте так робити до самих кінчиків, а потім повторіть на решті пасм волосся по всій голові.

7. Трохи розтрусіть волосся біля маківки, додаючи об’єму до задньої частини голови.

8. Завершіть образ, пшикаючи лаком TRESemmé Supreme Hold.

Читайте також: Інтерв'ю: Дизайнер Джейсон Ву про створення осінньої колекції

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).