Інтерв'ю: Дизайнер Джейсон Ву про створення осінньої колекції

Интервью
04.03.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Разом із б'юті-партнером TRESemmé
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський дизайнер Джейсон Ву — один із небагатьох, хто в цьому сезоні провів показ на Тижні моди в Нью-Йорку. Звичайно ж, шоу проходило за відсутності глядачів. Спеціально для L'Officiel Ву розповів про роботу над колекцією, про сет-дизайн подіуму й образи, які можна відтворити вдома за допомогою стайлінг-засобів TRESemmé.
 

 

Ваша остання колекція не схожа на попередні: немає образів для червоної доріжки і менше спортшику. Ви вирішили задати новий вектор після пандемії?

Ця колекція – поєднання спортивного американського одягу з елементами ручної роботи і акцентом на верхній одяг. Я вже вдруге показую свою сучасну лінію Jason Wu, більш повсякденного одягу, яка ще має пройти перевірку часом.

Що вас надихнуло і чому показ був стилізований під супермаркет? 

Оскільки темою була американа, мені хотілося створити свій власний "Супермаркет Джейсона Ву". Ще одним джерелом натхнення стала Нова Англія, де я виріс. Я склав ці два напрямки разом і "одружив" дві свої найулюбленіші речі – моду та їжу.

Як ви провели локдаун і як домашній режим 24/7 вплинув на вашу творчість в цілому?

Потрібен був час, щоб звикнути до нового ритму життя і знайти баланс між роботою вдома і роботою в офісі, коли це дійсно необхідно. Під час локдауна мене надихали прості речі. Я нарешті переглянув всі фільми, які хотів. Головним челенджем для мене стало приготування їжі, щовечора я готував нову страву, хоча я ніколи не готував до цього. Я створив навіть свій "щоденник їжі" в інстаграмі @mrwueats і приготував понад 150 страв!

Чи відбулася у вас переоцінка цінностей під час пандемії?

Під час пандемії ми відновили зв'язок з близькими людьми і навчилися жити в моменті більш усвідомлено. У мене був час насолоджуватися кулінарією і приготованими власноруч обідами! Я не впевнений, що знову захочу повернутися в колишній ритм "постійної гарячки". Сподіваюсь, я зможу все ще витримувати цей баланс, коли світ моди повернеться в допандемійний ритм.

Який головний тренд сезону осінь-зима — 2021?

Прийняти свою внутрішню красу!

 

 

У цьому сезоні ви працювали над б'юті-образами моделей разом з брендом TRESemmé. Розкажіть, чому вибрали такі лаконічні зачіски?

Я був щасливий попрацювати з TRESemmé і моєю подругою-стилістом Лейсі Редуей в цьому сезоні. Мені хотілося, щоб зачіска була бездоганно вкладена, але при цьому було видно текстуру волосся, з урахуванням різноманітності та індивідуальності моделей. Зачіска ідеально доповнила подіумні образи. Мені хотілося показати одночасно простий, зрозумілий образ, який потім модниці могли би повторити. Щоб вони могли побачити себе в такому ж стилі, як були моделі на подіумі.

У цьому сезоні в колекції було багато золотих прикрас...

Так, ми створили їх разом з Аріаною Буссар-Райфель. Вона зійшлася зі мною в баченні завдяки своїй художній освіті. Під її керівництвом мої ескізи перетворилися в мініскульптури зі срібла, латуні і бронзи. Скульптури, які можна носити.

Який ваш улюблений образ в цій колекції?

Улюблений лук — чорний блейзер поверх чорної сукні з бахромою. Він дуже точно передає ідею нового спортивного стилю, який я прагнув показати в цьому сезоні.

 

Світ дуже змінився. Як ви вважаєте, чи мають жінки сприймати моду і стиль зараз як один із засобів відчути себе сильніше?

Я дійсно вірю, що моду можна використовувати як інструмент розширення своєї внутрішньої сили. Я хочу, щоб жінки відчували себе впевнено і самими собою в одязі, який я створюю. Протягом декількох років я працюю з TRESemmé, так як щиро підтримую їхню місію розширити права і можливості жінок за допомогою стилю. Бренд створює продукти професійної якості, щоб кожна жінка могла відтворити подіумний образ в домашніх умовах і кожен день виглядати бездоганно.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).