Ремені безпеки та петлі часу: тренування TRX Suspension Training

Beauty-ревизор
28.04.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

При всій популярності такого напрямку фітнеса, як TRX, якому віддають перевагу і моделі і зірки, сьогодні багато хто відкриє його вперше – або, принаймні, заново. Почнемо з найприємнішого – петлі TRX і справді працюють, день за днем допомагаючи вам зробити своє тіло ідеальним, з біцепсами, кубиками та м’язами у стратегічно важливих місцях. Але це ліричний

ПОДЕЛИТЬСЯ

fitness

При всій популярності такого напрямку фітнеса, як TRX, якому віддають перевагу і моделі і зірки, сьогодні багато хто відкриє його вперше – або, принаймні, заново. Почнемо з найприємнішого – петлі TRX і справді працюють, день за днем допомагаючи вам зробити своє тіло ідеальним, з біцепсами, кубиками та м’язами у стратегічно важливих місцях. Але це ліричний відступ. Інформація по справі — далі.

fitness1

TRX Suspension Training – вправи на специфічному тренажері, який складається з функціональних зашморгів, що закріплені на різних поверхнях. Зізнаємось: той факт, що вигадав цей вид фітнесу колишній член спецпідрозділу «Морські котики», дещо лякає, але насправді лякатись нема чого. Суть TRX — жодних гантель, перекладин, грузів — нічого. Лише ви і ваше тіло, а точніше – його вага.

fitness4

Отже, що можуть дати тренування з петлями. Працюючи з системою TRX, ви використовуєте великі м’язові групи і м’язи-стабілізатори, отже, таким чином, розвиваєте свою силу, витривалість, гнучкість та навіть поліпшуєте функціонування вестибулярного апарату. Спокусливі результати, правда? Крім того, зовсім неважливо, який рівень фізичної підготовки ви маєте, адже з петлями можуть ефективно працювати абсолютно всі.

fitness2

 Переваги:

  • вам не доведеться все тренування ходити залом від одного тренажера до іншого, адже всі вправи будуть виконуватись за допомогою лише петель;

 

  • вправи з вагою власного тіла вважаються найбезпечнішими, тому шанс отримати травму мінімальний;

 

  • все дійсно просто: маєте ремні і петлі, нічого зайвого;

 

  • навантаження на зв’язковий апарат і кісткову систему вирівняють поставу;

 

  • і найголовніше: янголи Victoria’s Secret, Мадонна, Демі Мур, Дженніфер Лопес і Камерон Діас обожнюють TRX і віддають перевагу саме тренуванням з петлями.

 

fitness3

Наступна проблема – дуже жіночна та ще більш нагальна: що вдягнути на тренування? Наші поради досить стандартні: обрайти речі, що не будуть заважати вам та у яких ви почуваєтесь некомфортно. Завжди доречний та актуальний варіант – спортивний топ, обтягуючі штані чи шорти та зручні кросівки.

 

Найефективніші вправи на TRX:  «Віджимання з фіксацією ніг»: ця вправа схожа на звичайні віджимання, але комбінується з підтягуванням ніг до грудей; — «Відведення руки в сторону» — тримаючи ремені, повільно нахиліться вниз, зберігаючи тіло випрямленим, та у нижній точці відведіть в бік праву руку і поверніть її назад, після чого повторіть вправу лівою рукою; — «Підтягування до поясу» — тримаючи ремені, потрібно повільно відхилитись назад, зберігаючи тіло рівним, та підтягніть себе вгору за допомоги найширших м’язів спини;  Вправи на TRX універсальні, безпечні, але вони не робитимуть дива з вашим тілом самі собою: все залежатиме від ваших зусиль та наполегливості. Тренуватись з петлями – це своєрідний тренд, і, якщо ви хочете бути здоровими, підтягнутими та неймовірно сучасними, то обов’язково придивіться до саме цього напрямку фітнесу.  

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).