Белла Гадід стала амбасадоркою бренду Charlotte Tilbury

ПОДЕЛИТЬСЯ
Щоб творити б’юті-магію разом
ПОДЕЛИТЬСЯ

Белла Гадід — нове обличчя бренду косметики Charlotte Tilbury. Супермодель приєднується до інших муз мейкап-підприємиці, серед яких Кейт Мосс, Лілі Джеймс, Твіггі й Джордан Данн. Мета співпраці Гадід та Тілбері — надихнути людей відкрити впевненість в собі та здійснити свої б’юті-мрії.

“Белла — талант, який визначає покоління й піонер позитивних змін, і я дуже рада поділитися новинами про наше творче партнерство”, — зазначає засновниця бренду Шарлотта. За словами Тілбері, Гадід є іконою сучасності, креативним інноватором, тож разом вони спробують відкрити впевненість “кожного і всюди”.

Белла та Шарлотта зустрілися на гала-вечірці Prince’s Trust Gala, де виявили, що мають багато спільного, зокрема в креативному плані. Тілбері розповіла про свої враження від цієї зустрічі: “Ми обоє знали, що маємо створити щось чарівне разом”.

Гадід також поділилася радісними новинами зі своїми фанатами, зізнавшись, що завжди захоплювалася креативною силою бренду Charlotte Tilbury.

“Продукти Шар допомагають мені відчувати себе найвпевненішою версією себе, і для мене велика честь почати створювати магію краси разом”, — написала Белла у своєму інстаграмі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).