Giorgio Armani випустили косметику для тих, хто працює в режимі нон-стоп

Новости beauty
05.07.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Всесвітньо відомий бренд Giorgio Armani випустив нову лінію засобів для обличчя — Prima. Саме для тих, хто звик працювати в режимі нон-стоп, новинка може стати невід’ємною частиною трудових буднів, адже компанія запевняє, що засіб покращує стан вашої шкіри та гарантує стійкий мейкап упродовж усього дня. Компанія приділила значну увагу назві нового продукту. Prima — техніка живопису,

ПОДЕЛИТЬСЯ

Screen Shot 2016-07-05 at 15.58.35

Всесвітньо відомий бренд Giorgio Armani випустив нову лінію засобів для обличчя — Prima. Саме для тих, хто звик працювати в режимі нон-стоп, новинка може стати невід’ємною частиною трудових буднів, адже компанія запевняє, що засіб покращує стан вашої шкіри та гарантує стійкий мейкап упродовж усього дня.

Компанія приділила значну увагу назві нового продукту. Prima — техніка живопису, яка використовується здебільшого імпресіоністами, дозволяє писати картини без повторного нанесення фарб. Armani створили три окремі та самодостатні продукти.

Screen Shot 2016-07-05 at 16.03.37

Перший з них — Glow-on Moisturizing Balm — зволожуючий бальзам на основі гіалуронової кислоти, комплексу Hydrovance та гліцерину. Завдяки цьому засіб рівномірно наноситься на обличчя та усуває всі недоліки. Для тих, чия шкіра страждає від жирності і розширених пор, експерти Armani створили крем для проблемних зон Day Long Skin Perfector/Trouble Zones. Гелеобразний засіб допомагає зберегти ідеальне завершення макіяжу та не залишає відчуття плівки впродовж тривалого часу. Для тих, хто бажає зберегти макіяж губ і повік, Giorgio Armani Prima представили Eye & Lip Contour Perfector — новий продукт ідеально вирівнює шкіру, забезпечує натуральне покриття консилера і помади, при цьому не підкреслює мілкі зморшки. Також засіб може висвітлювати темні кола, зменшувати набряклість під очима і візуально розрівнювати носогубні складки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).