Що треба знати про леді Віслдаун — ірландську акторку Ніколу Кохлан

Статьи
30.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Не лише «Бріджертони»
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ніколу Кохлан називають однією з найуспішніших молодих акторок: її гра в серіалі «Бріджертони» хвало сприймається критиками, а напередодні прем’єри нового сезону серіалу увага до її особистості тільки зростає. Що треба знати про 35-річну висхідну знаменитість, розповідає L’Officiel Online.

Нікола Кохлан народилася 9 січня 1987 року в Ґолуей, Ірландія, у сім’ї офіцера та домогосподарки. З дитинства акторка грала в шкільних театрах, а згодом відправилася на професійне навчання в Оксфордську школу драми та Бірмінгемську школу акторської майстерності. Свою кар’єру Нікола розпочала з гри в короткометражному незалежному кіно та озвучувала мультфільми.

Дебютною головною роллю для Кохлан став серіал «Дівчата Деррі» (2018). У ньому акторка втілила образ дівчини-підлітка. Сюжет серіалу обертається довкола типових проблем старшої школи, водночас коли події розгортаються в 1994 році в нестабільний час для Ірландії.

Шоу «Дівчата Деррі» мало комерційний успіх. З ростом популярності Нікола зіштовхнулася з критикою, яка стосувалася її зовнішнього вигляду. «Я хочу бути впізнаваною як акторка, а не як боді-позитивний інфлюенсер», — ділилася Кохлан. Також знаменитість активно бере участь в акціях на підтримку рівних прав для LGBTQ+ спільноти та є послом ірландської організації Body Confidence.

На кастинг у серіалі «Бріджиртони» Нікола Кохлан була запрошена для виконання ролі Елоїзи, молодшої сестри сімейства. Запис акторських проб потрапив до шоуранера Кріса Ван Дюзена: так він вирішив, що Кохлан має втілити роль саме Пенелопи Фезерінгтон.

У майбутньому сезоні серіалу, прем’єра якого запланована на травень цього року, героїня Ніколи займатиме головну сюжетну лінію, яка пов'язана з її романом з Коліном Бріджертоном. «Я відчуваю себе наляканою. Напевно, мені, комфортніше бути незграбною та смішною, для мене це буде величезним викликом. Це не моя зона комфорту», — зізнавалася в одному зі своїх інтерв’ю Кохлан.

Серед інших проєктів Ніколи Кохлан – британська історична комедія Seize Them!, прем’єра якої відбулася 5 квітня. Крім того, акторка з’явилася в епізодичній ролі в фільмі «Барбі» режисерки Грети Гервіг в образі дипломатки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).