Королева подіуму: 15 знакових фотографій Лінди Євангелісти

Статьи
10.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Незамінна ікона
ПОДЕЛИТЬСЯ

У 1981 році Лінда Євангеліста вперше з’явилася на сторінках глянцевого журналі в рекламі перукаря Жана Луї Давіда. «Мені навіть заплатили за це», — заявляла Лінда, яка з дитинства мріяла про кар’єру моделі. Уже в середині 80-х років знаменитість з’явилася на подіумі Тижня моди в Парижі, дебютувавши на шоу Yves Saint Laurent. До дня народження моделі L’Officiel Online розповідає про її захоплюючу кар’єру та ділиться знаковими фото.

Лінда Євангеліста швидко стала фавориткою модних подіумів. Модель постійно змінювала образи впродовж всієї модельної кар’єри — від андрогінних зачісок до сміливих укладкок та візажу. У кожному сезоні Лінда виглядала інакше, чим ще більше приваблювала дизайнерів. Так, відкритість моделі до змін захопила й Карла Лагерфельда. Для креативного директора Chanel Лінда стала музою, неодноразово з’явившись на подіумах його шоу. Обожнював Євангелісту й Джанні Версаче.

«Я погоджуюсь на тату, пірсинги та різні кольори волосся. Мені подобаються, коли люди виражають себе», — ділилася Лінда в одному зі своїх інтерв’ю.

За свою кар’єру Лінда Євангеліста з’являлася на глянцевих обкладинках близько 700 разів. «Я не встаю з ліжка менше, ніж за $10 000», — заявила модель на початку 90-х на одному з гала-заходів. Тоді знаменитість зіштовхнулася зі шквалом критики, проте в цьому році Лінда зізналася, що насправді жалкує за свої слова.

Активна модельна кар’єра Лінди Євангелісти продовжувалася до 2015 року. Після відвідування червоної доріжки Met Gala знаменитість зникла з радарів. За сім років потому Лінда з’явилася на обкладинці журналу People, розказавши про невдалу косметологічну процедуру. Зовнішність супермоделі змінилася через побічні ефекти кріоліполізу — методу, заявленого як безпечна альтернатива ліпосакції.

У травні цього року Лінда Євангеліста повернулася на доріжку балу Met Gala. Для statement-образу модель обрала білу сукню Khaite — бренду, який в переважає в повсякденному гардеробі знаменитості. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).