Промови, що надихають: Мішель Терещенко

Статьи
17.11.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Я — нове обличчя у політиці, але вже не молоде. До речі, сам не очікував, що займуся цим і особливо в Україні. Я так вирішив, бо люблю країну свої пращурів, а зараз це і моя батьківщина (у цьому році Терещенко отримав українське громадянство — прим. ред.). Я брав участь у Революції гідності, хоч тоді був

ПОДЕЛИТЬСЯ

mishel_t

Я — нове обличчя у політиці, але вже не молоде. До речі, сам не очікував, що займуся цим і особливо в Україні. Я так вирішив, бо люблю країну свої пращурів, а зараз це і моя батьківщина (у цьому році Терещенко отримав українське громадянство — прим. ред.). Я брав участь у Революції гідності, хоч тоді був французьким підданим, і зрозумів, що більше бути осторонь не можу. А коли вже глухівчани запропонували, я сказав собі: «Мішелю, ти не можеш відмовитися» (Терещенко очолив місто Глухів, звідки походять його пращури — прим. ред.).

О, який я тут отримав сюрприз!  Я ж бо очікував, що на виборах мене підтримає молодь, я ж такий європейський і можу запропонувати багато перспектив, а виявилося, що найактивніше підтримує мене фантастична команда бабусь! Взагалі наші глухівські бабусі — просто супер! Вони активні і були найкращими агітаторами. При проведенні передвиборчої кампанії мені дуже заважали, не давали навіть приміщень для зустрічі з виборцями. Тому ми просто ходили по вулицях, і тоді  бабусі вирішили ще й стати моїми охоронцями! А коли до нас прийшли провокатори, ці жіночки навіть переконували голосувати їх за мене. Вони не робили це для себе, а для своїх дітей, нових поколінь. І, знаєте, я вже зараз отримую в соцмережах повідомлення на кшталт «хочу повернутися до Глухова!».

mishel_1

А що такого в цьому місті? Ооо, та подивіться бодай яке воно мальовниче, тут народилася ідея української державності, і містечко має великий бізнес-потенціал. От тканину, яка так потрібна для наших бійців, ми імпортуємо з Росії. А ткацькі заводи нашого міста простоюють, бо не мають інвестицій. А який в нас хлібчик! Однак хлібопекарня з аналогічних причин не може вже три місяці запрацювати.  Та що там говорити, я ж знаю, що санкційний сир з Франції контрабандою доправляють до Росії саме з Глухова. У нас тут ситуація критичніша за Мукачево. До Майдана було можливо одночасно посидіти на двох стільцях. А зараз вже не можна, варто обирати: або робити все по-чесному, або з корупцією. І я хочу щоб наші сусіди з Росії дивилися, як у нас тут все розвивається, як жити стає краще і сказали: «Ой і ми так хочемо, як вони».

mishel_2

Зараз я працюю для своїх пращурів, для бабусь та мешканців цього міста. І  хочу продемонструвати —  можна добре і цікаво жити не лише у столиці і містах-мільйонниках, а і в маленьких містечках. Це реально навіть без підтримки можновладців. Варто просто починати робити свій дім чистим. Тож буду доводити, що зміни на краще можливі.

Підготувала Єлизавета Даниловська

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).