Галерея Avangarden разом з Brave.ua оголосили OPEN CALL до відкриття нової виставки

Искусство
24.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
#BRAVEUKRAINE
ПОДЕЛИТЬСЯ

Avangarden gallery з Brave.ua оголосили OPEN CALL до відкриття нової виставки. 

Організатори приймають будь-який формат художнього висловлювання: живопис, графіку, скульптуру, цифрове мистецтво, ілюстрації, відеоарт, постери, саундарт, тексти — можливо, хтось буде дуже хоробрим та зніме кіно. 

Автори, які успішно пройдуть відбір, будуть представлені на виставці в галереї Avangarden у Києві, а також матимуть змогу взяти участь у майбутніх міжнародних заходах, присвячених сміливості України.

Основне завдання цієї колаборації – знайомство світової аудиторії з роботами та практикою українських художників. Завдяки мистецтву посилимо голос України, щоб все людство знало, що сміливість – наш національний ресурс.

«Мистецтво та культура – це потужний інструмент, щоб поширювати цінності та чинити опір на креативному фронті. Ми закликаємо до співпраці художників, музикантів та ілюстраторів, які готові посилити голос України у світі, щоб все людство знало, що сміливість – це бути Україною», – йдеться у заяві Avangarden gallery

Приєднатися дуже просто:

  • присвятити свою роботу українській сміливості 
  • опублікувати в соціальних мережах і поставити хештег #BRAVEUKRAINE
  • надіслати CV, artistic statement та роботи, які присвячені українській сміливості, на пошту [email protected] або в телеграм @k_kachurovskaya.

Заявки приймаються до 23:59 30 червня 2022 року.

Всі автори будуть повідомлені про статус заявки до 10 липня 2022 року включно.

 

Читайте також:

Не словом, а візуалом: як армія дизайнерів допомагає волонтерським проєктам

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).