«Animals & Spaces»: нова виставка картин Олексія Оліна

Искусство
22.12.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

26 грудня художник Олексій Олін презентує другу повноцінну серію картин «Animals & Spaces» в просторі INDEX50. У своїй новій серії автор досліджує образи, які народжуються у людей в юності і потім індивідуально трансформуються в зрілому віці. Деякі намагаються позбутися цих образів, поставити табу, всіляко соромлячись, уникаючи і намагаючись обійти стороною. Інші ж, навпаки, знаходять у них частинку

ПОДЕЛИТЬСЯ
Осколки любви в глазу циклопа
На фото: «Осколки любви в глазу циклопа»

26 грудня художник Олексій Олін презентує другу повноцінну серію картин «Animals & Spaces» в просторі INDEX50. У своїй новій серії автор досліджує образи, які народжуються у людей в юності і потім індивідуально трансформуються в зрілому віці. Деякі намагаються позбутися цих образів, поставити табу, всіляко соромлячись, уникаючи і намагаючись обійти стороною. Інші ж, навпаки, знаходять у них частинку себе.

Роботи серії «Animals & Spaces» переносять глядача у світ, де відбувається викривлення простору і часу, в якому виникають емоції, що мають індивідуальний вплив. У новій серії Олексій звертається у бік символізму, а також своїх коренів, які починаються з барвистих кадрів графічних новел і коміксів.

Виставка «Animals & Spaces» буде тривати з 26 грудня по 20 січня

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).