Девід Лінч буде викладати курс по створенню фільму

Искусство
06.10.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Для всіх, хто мріяв навчитися знімати так, як це робить відомий режисер Девід Лінч є гарна новина. У 2016 році Лінч буде викладати курс про кіно в Університеті Maharishi. Студенти курсу дізнаються про історію та процес кіновиробництва через призму трансцендентальної медитації, котру вже понад 30 років практикує режисер. «Студентам випаде прекрасна нагода попрактикувати мистецтво трансцендентальної медитації. Це

ПОДЕЛИТЬСЯ

1120701

Для всіх, хто мріяв навчитися знімати так, як це робить відомий режисер Девід Лінч є гарна новина. У 2016 році Лінч буде викладати курс про кіно в Університеті Maharishi. Студенти курсу дізнаються про історію та процес кіновиробництва через призму трансцендентальної медитації, котру вже понад 30 років практикує режисер.

«Студентам випаде прекрасна нагода попрактикувати мистецтво трансцендентальної медитації. Це дасть їм можливість глибше зануритися в себе — вийти за межі і дослідити безмежний океан чистої свідомості, яка є розумом, творчістю, щастям, любов’ю, енергією і силою у чистому вигляді», — коментує свій курс режисер.

Потенційні слухачі курсу повині подати заявки на участь до 1 листопада.  Курс розпочнеться у лютому 2016 року.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).