Тарантіно знімає свої останні фільми

Искусство
25.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Трейлер до «Огидної вісімки» («The Hateful Eight») Квентіна Тарантіно, що вийде в американський прокат в грудні цього року, підтверджує підозри, що знята в дусі вестерну стрічка не розчарує прихильників і поповнить колекцію авторського жанру. Так от, ми наполегливо радимо вам радіти з цього приводу на повну, адже в своєму інтерв’ю для New York Magazine режисер

ПОДЕЛИТЬСЯ
Director Quentin Tarantino arrives at the Blu-Ray and DVD release event for "Inglourious Basterds" in Los Angeles on Monday, Dec. 14, 2009. (AP Photo/Matt Sayles)
На фото: Director Quentin Tarantino arrives at the Blu-Ray and DVD release event for «Inglourious Basterds» in Los Angeles on Monday, Dec. 14, 2009. (AP Photo/Matt Sayles)

Трейлер до «Огидної вісімки» («The Hateful Eight») Квентіна Тарантіно, що вийде в американський прокат в грудні цього року, підтверджує підозри, що знята в дусі вестерну стрічка не розчарує прихильників і поповнить колекцію авторського жанру. Так от, ми наполегливо радимо вам радіти з цього приводу на повну, адже в своєму інтерв’ю для New York Magazine режисер заявив, що цей фільм стане одним із останніх — він хоче зняти рівно десять стрічок. Таким чином, окрім цьогорічної прем’єри, в Тарантіно залишається ще дві спроби зняти своє найкраще кіно. Принаймні, саме таким є план 52-річного режисера і сценариста: «Було б чудово, якби мій останній фільм став найкращим – я б хотів піти із вибухом. Я маю знайти правильну історію, що мене зачепить». Крім того, режисер знає про сподівання своїх прихильників і не виключає зйомок третьої частини «Вбити Білла».

Що ж стосується «Огидної вісімки», то присвячений цей «вестерн», перш за все, пануванню білошкірих людей, а сюжет його розгортається навколо вісьмох незнайомців, що через завірюху застрягли у салуні. Хоча фільм вийшов по-справжньому зірковим – Курт Рассел, Дженніфер Джейсон Лі,Тім Рот, Майкл Медсен – Тарантіно сказав, що єдиним критерієм вибору для нього є відповідність акторів його героям: «Після того, як я піду, моїм головним спадком залишаться створені мною персонажі. Тому головним своїм обов’язком я вважаю проведення правильного кастингу, і аж ніяк не пильнування «зірковості» акторського складу».

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).