Відео дня: запрошення на День вуличної музики — 2017

Искусство
17.05.2017
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Усміхнена ONUKA, Євген Філатов (The Maneken), чарівна Alloise, веселі Dakh Daughters, журналіст Богдан Кутєпов, Денис Глінін («Океан Ельзи») та вуличний музикант Дмитро Побережний запрошують підтримати IV День вуличної музики, який відбудеться 20 травня у Києві та ще у 40 містах по всій Україні. Зіркові подарунки щодня поповнюються новими лотами. Студія Masterskaya презентує час на звукозаписуючу

ПОДЕЛИТЬСЯ

Onukaa

Усміхнена ONUKA, Євген Філатов (The Maneken), чарівна Alloise, веселі Dakh Daughters, журналіст Богдан Кутєпов, Денис Глінін («Океан Ельзи») та вуличний музикант Дмитро Побережний запрошують підтримати IV День вуличної музики, який відбудеться 20 травня у Києві та ще у 40 містах по всій Україні.

Зіркові подарунки щодня поповнюються новими лотами. Студія Masterskaya презентує час на звукозаписуючу сесію, учасник «Голосу країни» Костянтин Дмітрієв (Constantine) запрошує на урок вокалу, гурт Detach дарує постери з автографами, гурт Marakesh підготував для фанів цілу добірку подарунків, а Оля Полякова дивує веселим чохлом для телефону.

Серед інших подарунків – вінілові платівки «Брюссель» з підписом Святослава Вакарчука, диск гурту «Океан Ельзи» «Найкраще» з автографом, пластик з робочого барабану Дениса Глініна, на якому писався альбом ОЕ «Без меж», диски з автографами від Qarpa, «Правиця», Dakh Daughters, Христини Соловій, Alloise, ONUKA, гуртів Familia Perkalaba, «Хамерман знищує віруси», «Без обмежень», Epolets, литовського гурту Biplan, футболка, книга та диск від «Вагоновожатых».

Також можна обрати щось на свій смак серед мерчу з авторськими малюнками від художниці Юлії Константинової, отримати персональну музичну відеолистівку-подяку від Богдана Кутєпова, сходити на каву з командою День вуличної музики, з Іреною Карпою, Іваном Маруничем (NRavitsa Planet) або зі справжнім вуличним музикантом і обличчям Дня вуличної музики — 2017 Дмитром Побережним. Найпопулярнішим лотом виявились книжки з автографом Ірени Карпи.

Добровільний внесок на підтримку фестивалю стартує від 10 гривень. Організатори пропонують благодійникам фондувати будь-яку комфортну суму та обрати подарунок на сайті, натиснувши кнопку «Допоможи проекту». Впродовж літа всі подарунки будуть надіслані адресатам.

Партнери Дня вуличної музики Dronarium Україна зніматимуть фестиваль з висоти пташиного польоту в більшості міст, а на сайті MEGOGO можна буде одночасно дивитися стріми з кількох міст онлайн.

 В столиці День вуличної музики можна буде відвідати на наступних локаціях:

 ✔ Пейзажна алея під котами — наша найстарша і тому улюблена потужна локація, якій цьогоріч виповнюється 4 роки.

✔ Love Music локація — у парковій зоні під Пейзажною алеєю.

✔ Музичний променад розтягнеться по всій Пейзажній алеї.

✔ Raggae Stage — музичний променад. Кінець Пейзажної алеї, під вербами.

✔ Локація від Music Hub під Національним музеєм історії України – НМІУ, вул. Володимирська, 2.

✔ Old Fashioned Radio Jazz stage — вулиця Воздвиженська, 32.

✔ Локація від ресторану Praha Restaurant на ВДНГ.

✔ Сквер Небесної Сотні — дитяча локація від чудової фольк-студії «Правиця» за підтримки ГО «Місто-сад«, вул. Михайлівська, 24-26.

✔ Електронна локація від Keller Bar — локація, яка минулого року зібрала неймовірно велику кількість схвальних відгуків.

✔ Локація «Мода+музика = ♥» від Helen Marlen Group за адресою вул. Хрещатик, 15, в Пасажі, біля входу в магазини Gucci та Salvatore Ferragamo. Локація працюватиме з 12:00 до 20:00.

✔ Masterskaya Street Point розташується на Поштовій площі перед входом в Річковий вокзал.

✔ Арт-дворик на Іллінській, 16, також прийматиме музикантів з 14:00 до 22:00 – локація від betv.

✔ Living Room — вул. Спаська, 6.

✔ Найбільшим здобутком IV Дня вуличної музики команда ДВМ Київ вважає «Локацію маленьких інтелігентів», на якій виступатимуть впродовж дня юні таланти. Знайти її можна буде за адресою вул. Велика Житомирська, 21а, біля кав’ярні Orthodox. Coffee/Illustration, Сквер київських інтелігентів. Локація буде активною з 11:00 до 19:30. О 18:30 на маленьких гостей чекатиме неймовірний сюрприз від Ірени Карпи.

Мапа локацій

На відміну від інших фестивалей, організатори Дня вуличної музики до останнього не оголошують, по яким локаціям які виступатимуть артисти.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).