Всі пісні тільки про страждання: топ найсумніших композицій

Искусство
24.11.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ви ж не думали, що тиждень нудьги на L’Officiel Online може обійтись без добірки сумних пісень, під які можна страждати з подвійною інтенсивністю? Ось наш топ. Давайте плакати в унісон. Adele «Hello» Нову пісню британської співачки Адель «Hello» можна сміливо назвати баладою: вона неодмінно викличе у вас справжню бурю сентиментальних емоцій. Що вже і казати про

ПОДЕЛИТЬСЯ

sad-sing01

Ви ж не думали, що тиждень нудьги на L’Officiel Online може обійтись без добірки сумних пісень, під які можна страждати з подвійною інтенсивністю? Ось наш топ. Давайте плакати в унісон.

Adele «Hello»

Нову пісню британської співачки Адель «Hello» можна сміливо назвати баладою: вона неодмінно викличе у вас справжню бурю сентиментальних емоцій. Що вже і казати про відео, режисером котрого став Ксав’є Долан. Кожне слово пісні чіпляє за живе, адже багато хто з нас переживав аналогічну любовну історію.

Sam Smith «Writing’s On The Wall»

Сем Сміт був настільки щасливий приєднатися до бондіани, знакової історії для британської культури, що написав текст пісні за 20 хвилин. Але не хвилюйтеся, «Writing’s On The Wall» все одно достатньо трагічна: «How do I live? How do I breathe? When you’re not here I’m suffocating», — співає, страждаючи, Сміт.

 

sad-sing02

Bjork «History of Touches»

Новий альбом Бйорк «Vulnicura» присвячений її розлученню з чоловіком Метью Барні: цей неприємний момент у своєму житті співачка переживає за допомогою пісень. Приміром, у композиції «History of Touches» Бйорк згадує історію своїх стосунків з чоловіком. Для більшого рівня емоційної напруги радимо слухати всю платівку від початку до кінця.

James Blake «The Sound Of Silence»

Проникливий та сумний кавер на пісню «The Sound Of Silence» дуета Simon & Garfunkel Джеймс Блейк виконав на BBC Radio 1 Residency. Цей виступ співак присвятив своєму другу, котрий помер. «Ця меланхолічна композиція в повній мірі описуває мої тодішні відчуття», — прокоментував виступ Блейк.

The Weeknd «Wicked Games»

Чорно-білий ліричний ролик популярного канадського виконавця The Weeknd можна дивитися на повторі годинами. Особливо, коли настрій на нулі.

Бумбокс «Люди»

Новий сингл «Люди» український гурт Бумбокс презентував на концерті в Черкасах. «Люди ми тільки тоді, коли дуже сильно любимо. Тільки коли любимо ми, можемо зватись людьми», -співає Андрій Хливнюк, а ми підспівуємо.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).