Ольга Фреймут представила свою першу дитячу книгу "Кажан Жан"

Искусство
07.03.2018
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Що: презентація дитячої книги «Кажан Жан»

Де: кінотеатр «Оскар» в ТЦ «Гуллівер»

Чому: популярна телеведуча Ольга Фреймут дебютувала як автор дитячої книги та оголосила про створення власного видавництва  

«Ця історія навчає віднаходити власне місце під сонцем. Я написала її в Італії, у поїзді по дорозі в Соренто, тоді я була вагітна втретє, писала з Дунечкою під серцем, тому ця казкова історія вагітна вибриками», - розповіла Ольга Фреймут про історію створення дитячої книги «Кажан Жан». Телеведуча, мама трьох дітей, вона вирішила написати казку про маленького кажана, який відкриває світ, порушує батьківські заборони і розбирається, що таке світло і темрява. Проілюстрував книгу знаменитий графік та ілюстратор, один із найвідоміших українських художників Кость Лавро. «Кажан Жан» став не тільки дебютом Ольги, але й першою книгою нового видавництва Snowdrop, яке цього року заснувала телеведуча. У його найперших планах – видавати книги з етикету та правил поведінки. Також Ольга Фреймут пообіцяла, що  друкуватиме українську літературу, особливу увагу звертаючи на забуті імена українських письменниць 19 – 20 століть.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).