Аудіокнига L'Officiel: Міріам Драгіна читає оповідання “Тринадцять мільйонів янголів” Мар'яни Савки

Искусство
07.03.2018
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

У квітні минулого року друкований L'Officiel Україна розпочав нову традицію: у кожному випуску публікувати невеличку розповідь українського письменника, написану спеціально для нашого видання.

Ми на L'Officiel Online, у свою чергу, вирішили вдихнути в цей проект ще більше життя та випустити серію маленьких аудіооповідань, які для нас прочитала Міріам Драгіна, і назвати її «Аудіокнига L'Officiel».

 Першою у виконанні Міріам ви могли послухати оповідь Юрія Андруховича «Пластиліновий опір», далі було опубліковано розповідь Катерини Бабкіної «Рубін», історію про післявоєнні часи, складні людські життя та справжню вартість коштовних речей. Далі ми з Міріам записали аудіоверсію «Каріни» Любка Дереша — оповідання про те, як важко, коли життя вимагає від тебе перетворитись на гниду. Далі ви могли почути  аудіо «Чоботоніка» Лариси Денисенко і, нарешті, в останній раз ми публікували «Таксі завжди приїздить вчасно» Андрія Любки: історію про ловеласа, який не звикає до жінок і не хоче дозволяти нікому облишатися поруч із собою.

Сьогодні ми публікуємо запис надзвичайної розповіді Мар'яни Савки - історію про дівчину, що має поїхати із улюбленого Нью-Йорка та намагається в останні дні там взяти від міста все. Втім, не завжди в житті все складається кінематографічно - і саме про це пише Мар'яна і читає Міріам.

0:00
0:00

Міріам Драгіна читає оповідання “Тринадцять мільйонів янголів”

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).