Аудіокнига L'Officiel: Міріам Драгіна читає оповідання «Таксі завжди приїздить вчасно» Андрія Любки

Искусство
23.02.2018
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

У квітні минулого року друкований L'Officiel Україна розпочав нову традицію: у кожному випуску публікувати невеличку розповідь українського письменника, написану спеціально для нашого видання.

Ми на L'Officiel Online, у свою чергу, вирішили вдихнути в цей проект ще більше життя та випустити серію маленьких аудіооповідань, які для нас прочитала Міріам Драгіна, і назвати її «Аудіокнига L'Officiel».

 

Першою у виконанні Міріам ви могли послухати оповідь Юрія Андруховича «Пластиліновий опір», далі було опубліковано розповідь Катерини Бабкіної «Рубін», історію про післявоєнні часи, складні людські життя та справжню вартість коштовних речей. Далі ми з Міріам записали аудіоверсію «Каріни» Любка Дереша — оповідання про те, як важко, коли життя вимагає від тебе перетворитись на гниду. І, нарешті, в останній раз ми публікували аудіо «Чоботоніка» Лариси Денисенко.

 

Сьогодні ми слухаємо «Таксі завжди приїздить вчасно» Андрія Любки: історію про ловеласа, який не звикає до жінок і не хоче дозволяти нікому облишатися поруч із собою, і про те, як одного разу він зустрів дівчину — таку ж саму, як він.

0:00
0:00

Міріам Драгіна читає «Таксі завжди приїздить вчасно» Андрія Любки

 

Іллюстрації: Лєра Леванова

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).