Rebel: 30 Years of London Fashion

Искусство
21.09.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
Гід знаковою подією
ПОДЕЛИТЬСЯ

Зовсім нещодавно в столиці Великобританії відкрилася нова виставка, яка дійсно вражає своїм масштабом та амбітністю. Метою експозиції Rebel: 30 Years of London Fashion є огляд найбільш знакових подій у формуванні сучасної модної культури, безпрецедентний погляд на те, як будується кар’єра у фешн-індустрії, та як лондонська сцена повпливала на розвиток світових дизайнерів. 

Ця виставка, організована у співпраці з British Fashion Council, знаменує 30-ту річницю програми BFC NEWGEN, ініціативи, яка підтримує молоді таланти у сфері дизайну та спрямована на створення світових брендів майбутнього. Кураторами події є посол BFC з питань нових талантів Сара Моуер та старший куратор Музею дизайну Ребека Левін, а одним зі спонсорів став Alexander McQueen.

Упродовж діяльності експозиції, яка буде відкрита до 11 лютого 2024 року, буде представлено майже 100 інноваційних модних образів із новаторських дебютів і ранніх колекцій, багато з яких увійшли в історію попкультури та дали початок глобальній кар’єрі дизайнерів. Знаковими у зібраній колекції є сукня лебедя, яку Бьорк одягла на Оскар 2001 року, костюм Гаррі Стайлза з його кліпу «Golden» і надувний латексний костюм Сема Сміта від HARRI з цьогорічної церемонії BRIT Awards. Також будуть представлені роботи JW Anderson, Wales Bonner, Erdem, Molly Goddard, Christopher Kane, Simone Rocha, Russell Sage та багатьох інших.

Ці предмети будуть показані разом із фільмами, малюнками та архівними матеріалами, які ніколи раніше не бачив світ, від деяких найвідоміших сучасних британських дизайнерів.

Читайте також: Найкращі стрітстайл-образи з Тижня моди в Лондоні SS24

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).