Stay hydrated: добірка караф і склянок, що додадуть елегантності в повсякдення

Искусство
20.07.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

У питаннях елегантності деталь так само важлива, як і необхідність

                                                                                                                   Крістіан Діор

Вода складає більшу частину організму людини. Вагомість цієї прозорії рідини важко переоцінити: вона сприяє виробленню колагену, робить шкіру зволоженою, пришвидшує метаболізм і покращує настрій. Водночас через швидкий темп життя трапляються ситуації, коли ми нехтуємо базовою потребою — необхідним споживанням води. Просту процедуру можливо зробити елегантною та періодичною завдяки вишуканим айтемам. L’Officiel Online пропонує поєднати незамінність із красою з допомогою добірки караф, склянок і пляшечок.

Морські мотиви від Dior

Крістіан Діор захоплювався півднем Франції — краєвидами, кольорами й світлом. Колекція Méditerranée віддає данину засновнику бренду та досліджує красу водної поверхні, зокрема ці коди проілюстровані в карафах і стаканах з вбудованим всередину блакитним восьминогом. Створені в Італії, вони були вручну видуті з прозорого скла.

 

Також для сталого та зручного зволоження Dior додає до своєї пляшечки Dior Aqua ремінець через плече із зернистої телячої шкіри й нейлонового жаккарду. Виготовлена з нержавіючої сталі, пляшка укомплектована ізотермічною технологією. Завдяки цьому напої або вода зберігатимуться гарячими впродовж 12 годин і холодними протягом 24 годин.

 

Пляшка для води Marine Serre

Бренд Marine Serre відомий півмісяцевим принтом на одязі. Цей мотив оздоблює сумку з муаровим ефектом для сріблястої пляшечки. В описі айтему зазначається, що Marine Serre в такий спосіб обирає стильний підхід до зволоження.

Zaha Hadid фокусується на конструктивізмі 

Простота деталей виявлена в карафі від модерністської студії Zaha Hadid. Компанія, заснована лауреаткою Прітцкерівської премії Зарою Гадід, працювала з полірованим видувним склом із виїмками, яке імітує канали — разом створюючи єдину композицію.

Ralph Loren Home пропонує простоту 

Вишуканість й майстерність можна віднайти в мінімалізмі. Колекція Ethan представляє глечик із чіткими формами, вінтажним нахилом і вогневим поліруванням, завдяки якому всі краї повністю гладкі. Цю скляну посудину створили також вручну.

Чорно-білий келих Fendi

Зробити прийоми їжі більш вишуканими допоможе колекція кришталевих келихів Fendi Casa. Чорно-біла посудина сформована з посиланням на приватну колекцію Анни Фенді, засновниці однойменного будинку моди. Келихи прикрашені золотавим логотипом Fendi O'Lock.

Орнаменталізм від Cabana і Carolina Herrera

Еклектика традиції та сучасності поєднана в келихах, створених у колаборації Cabana і Carolina Herrera. Їх виготовили на острові Мурано, що є батьківщиною венеціанської скляної справи. Екстравагантні келихи обрамлюють золоті орнаменти.

Промениста ефектність Baccarat

Вірменське скло використали під час виготовлення кришталевого келиха Massena від Baccarat. Стиль цього витвору — комбінація скульптурності та імпозантності. Вирізані глибинні грані на келиху породжують світлову ефектність.

Вібрантність келихів Saint-Louis

«Все нове — це добре забуте старе», — сказав французький письменник Жак Пеше. Втім, дещо залишається позачасовим, як колекція келихів Tommy від Saint-Louis, створена в 1928. Піонер кришталевої справи з 1586 року, Saint-Louis, презентує елегантні келихи з виїмками та геометричністю.

Декоративні завитки в наборі Louis Vuitton

Майстерність декоративності зображена у квітці-монограмі на склянках для води Louis Vuitton. Посуд зроблений також на острові Мурано, звідки походить венеціанська скляна справа. Склянки представлені в 5 колірних варіаціях по чотири айтеми, а також по два — у монохромних наборах.

Читайте також: Книжкова полиця: візуальна історія розвитку ресторанних меню в книзі «Дизайн меню в Європі».

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).