Нова Фуріоза: 5 найкращих фільмів з Анею Тейлор-Джой

Искусство
28.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Найзнаковіші ролі висхідної зірки
ПОДЕЛИТЬСЯ

Наприкінці травня в український прокат вийшов постапокаліптичний бойовик «Фуріоза: Шалений Макс. Сага» — один із найочікуваніших фільмів 2024 року. У цій стрічці головну роль виконала 28-річна Аня Тейлор-Джой — висхідна зірка Голлівуду. Харизматична й з неповторним шармом, акторка продовжує здобувати увагу критиків й визнання завдяки своїм знаковим ролям, як-от у серіальному гіті «Ферзевий гамбіт».

Для тих, хто вже побачив кіноновинку «Фуріоза: Шалений Макс. Сага» або лише готується до перегляду, L’Officiel зібрав 5 найкращих фільмів із яскравою виконавицею головної ролі — Анею Тейлор-Джой.

«Емма» (2020)

У цій комедійній драмі, створеній на основі однойменного роману Джейн Остін, Аня Тейлор-Джой перевтілюється в юну Емму Вудхаус. Її самовпевнена, багата й чарівлива героїня на тлі Англії XVIII століття влізає в «романтичні справи» сором’язливої подруги Гаррієт Сміт (Міа Гот). Це призводить до несподіваних освідчень у коханні, розкриття таємниць, дружніх перипетій, і, зрештою, щасливого фіналу.

«Відьма» (2015)

«Відьма» — горор, який приніс Ані Тейлор-Джой її перше визнання, та один із фільмів жахів, що претендує на звання найкращого в минулому десятилітті. Його моторошні події розгортаються в англійській колонії в Америці у 1630-х роках. Там побожне християнське подружжя, Віяльм і Кетрін, виховує п’ятьох дітей та проживає неподалік великого ізольованого лісу. Коли зникає їхній новонароджений син, життя родини руйнується на тлі втручання великого зла. 

«Минулої ночі в Сохо» (2021)

У центрі сюжету «Минулої ночі в Сохо» — юна й наївна фешн-дизайнерка Еллі, що загадковим чином потрапляє в Лондон 60-х років. У цьому свінгуючому десятилітті вона зустрічає ефектну та гламурну співачку Сенді, яку втілила на екрані Аня Тейлор-Джой. Коли Еллі починає захоплюватися співучою дівчиною з минулого аж занадто, вона відкриває небезпечні таємниці, що можуть нашкодити і їй.  

«Варяг» (2022)

Історична драма «Варяг» зібрала по-справжньому зірковий акторський склад, включаючи Аню Тейлор-Джой, Ніколь Кідман, Віллема Дефо, Ітана Гоука та Б’єрк. Вона розповідає про шлях помсти й ненависть, що відчуває принц в епоху вікінгів, коли його позбавили батька, матері й королівства. Бажання відплатити кривдникам не зупиняє його ні перед чим, аж поки він не отримує видіння майбутнього.

«Меню» (2022)

Сюжет горору й одночасно комедії «Меню» розгортається довкола Марго Міллз, що разом зі своїм хлопцем відвідує ексклюзивний ресторан на острові. Його шеф має світове ім’я, а список гостей складається із заможних та впливових поціновувачів кулінарії. Проте під час цього візиту події на острові набувають дивного вигляду, що призводить до відкриття виняткових гастрономічних відтінків, сварок і кількох смертей.

Читайте також: Каннський кінофестиваль 2024: найкращі образи зірок другого тижня

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).