Що всередині. Balenciaga, Gucci та інші бренди, які відкрили двері нових бутиків та поп-апів

Стиль жизни
29.04.2024
ТЕКСТ: Єлизавета Бабец
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

У рубриці «Що всередині» редакція L'Officiel Online розповідає про відкриття нових бутиків, поп-апів та інших архітектурних споруджень, вартих вашої уваги. Цього разу Balenciaga представили трьоповерховий флагманський магазин у Токіо, де, окрім нової колекції, розмістилися кутюрні та архівні творіння бренду, а Gucci — розширили вишуканий бутик у Каліфорнії. Нижче ми розповідаємо про чотири нещодавніх відкриття офлайн-точок модних брендів.

Balenciaga

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Balenciaga готується до офіційного відкриття масштабного трьоповерхового магазину в центрі Токіо. Дизайн флагману розроблений у стилі Raw Architecture: так, складний фасад будівлі виконаний зі скла, а всередині його стіни обрамлені бетоном та матовою сталлю.

У бутику представлять не лише предмети з нової колекції бренду: уперше за кордони Франції подорожуватиме виставка Balenciaga «Сукні поза часом». У рамках експозиції відвідувачі зможуть побачити кутюрні та архівні творіння модного Дому, частина з яких розміститься за скляними вітринами, а більш крихкі експонати — на горизонтальних поверхнях, прикріплені задля безпеки на папірус.

GUCCI

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Gucci вдвічі збільшили площу бутику в Коста-Меса, штат Каліфорнія. Дизайн магазину створила італійська команда бренду, доповнивши розкішний та водночас стриманий інтер’єр білими стінами, мармуровою підлогою та меблями Gucci Décor. У бутику розташувалася нова жіноча колекція Сабато де Сарно, чоловіча та дитяча лінійки, а також ексклюзивна колекція ювелірних прикрас Horsebit.

HERMES

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Восени 2021 року в Празі Hermes вперше представили The Kiosk. З того часу яскравий поп-ап бренду з’являвся в різних точках світу. Обрана цього разу зупинка — Філіпіни. У помаранчевому кіоску відвідувачі могли познайомитись з журналом модного Дому Le Monde d'Hermès, скуштувати французьку випічку та фруктове морозиво, забрати додому спеціально створену книжкову закладку, оригамі та традиційний філіпінський аксесуар — віяло.

JACQUEMUS

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Jacquemus відкрив двері нового бутику в Дубаї, розташованого в торговому центрі Dubai Mall. Для бренду це третій постійний офлайн-магазин, інші ж два розміщуються в Парижі та Токіо. Інтер’єр бутику виконаний з натуральних текстур, таких як дерево та травертин, у спокійному прованському стилі. Окрім самих вітрин, магазин доповнюють французькі меблі, предмети мистецтва та кераміка.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).