У Києві пройде благодійний захід на підтримку творчих об'єднань Стрічкоткацької фабрики на Подолі

ПОДЕЛИТЬСЯ
"На часі"
ПОДЕЛИТЬСЯ

25 червня в Києві відбудеться благодійний мистецький захід “На часі”, що має на меті зібрати кошти на підтримку творчих об'єднань Стрічкоткацької фабрики на Подолі. Також організатори хочуть підтримати українських митців та культурні простори, які зараз знаходяться у скрутному становищі.

Мистецьким об'єднанням на території фабрики було вкрай важко витримати коронавірусні обмеження — такі центри, як Metaculture, "Цап-Царап", театр PostPlay, були змушені припинити діяльність. Воєнний стан приніс нові виклики, які потрібно подолати задля продовження роботи фабрики як єдиного творчого кластеру, що став унікальним явищем у сучасній культурі. 

Це перша подія, де в усіх охочих є можливість долучитися до нової громадської організації "Стрічкоткацька фабрика". Організатори планують проводити кожної другої суботи місяця серію денних заходів “На часі”. Тут пройдуть різноманітні перформативні дійства, фудкорт та маркет, виставки сучасного мистецтва, лекції про музику, урбаністику та психологію, тату-марафон, а також акустичні й електронні концерти та виступи на п'ятьох сценах.

Назва “На часі” виникла як антитеза сталому виразу “Не на часі”, за яким зручно сховати всі проблеми та негаразди, відкласти їх до більш вдалого моменту. Культура — це жива комунікація, яка відбувається постійно, її не можна зупинити. "На часі" — це серія заходів про арт, без пошуків ідеального моменту, адже його не існує. Тут і зараз", — розповідають організатори. 

 

Вхід: донат, що стартує від 200 грн. 

Всі кошти буде направлено на підтримку благодійного фонду ГО “СТРІЧКОТКАЦЬКА ФАБРИКА” та на підтримку українських митців. 

 

Адреса: вул. Нижньоюрківська, 31

 

Читайте також:

UKRAINEPRIDE NGO показав відео про життя квір-спільноти під час війни в Україні

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).