UKRAINEPRIDE NGO показав відео про життя квір-спільноти під час війни в Україні

ПОДЕЛИТЬСЯ
«Прайд недоступний у вашому регіоні»
ПОДЕЛИТЬСЯ

UKRAINEPRIDE NGO – це пропатріотичний квір-рух, спрямований на захист та виховання української культурної самоідентифікації, за пiдтримки найбільшого інклюзивного ЛГБТКІА+-додатка для знайомств в Америці Taimi, до міжнародного Місяця Прайду створили соціальний ролик – PRIDE IS NOT AVAILABLE IN YOUR REGION («Прайд недоступний у вашому регіоні»). 

Минулого року біля Офісу Президента було проведено політичну креативну акцію у форматі рейву під назвою «Рейвах Прайд». Метою акції було привернення уваги суспільства до безпеки ЛГБТІК-людей, свавілля поліції щодо культурної спільноти, відсутності розслідувань злочинів радикальних угруповань по відношенню до цієї спільноти, а також до електронної сцени Києва. «Рейвах Прайд» відбувся за організації UKRAINEPRIDE та мав стати щорічною подією.

Війна все змінила. Цьогорічний «Рейвах Прайд» буквально став недоступним. Це сталось через те, що всі його учасники зараз активно захищають Україну у війні проти росії. І саме реальні історії цих захисників стали основою нового соціального ролика від UKRAINEPRIDE.

Важливою метою проєкту було показати міжнародному суспільству, як війна вплинула на Україну, як відбувається наша боротьба і яким бачать майбутнє, у якому буде ще багато прайдів. У відео показали представників спільноти, які лікують, займаються волонтерством, захищають Україну на фронті.

 

Автори також додали, що за останні роки Україна стала країною-прихистком і домом як для багатьох ЛГБТІК-людей з усього пострадянського простору (Казахстан, Грузія, Білорусь, росія), так і для європейців та загалом усіх вільних людей з усього світу.

 

Читайте також:

Ратифікація Стамбульської конвенції: Як це змінить відчуття безпеки жінок

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).