5 брендів із Тижня моди в Копенгагені, за якими варто слідкувати

Стиль жизни
15.08.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Традиційно похмура погода Копенгагена не змогла затьмарити нові колекції весняно-літнього сезону. Від відомих на фешн-сцені брендів Ganni, Stine Goya та до відносно нових імен A. Roege Hove, Herskind, Polina Russo — всі репрезентували особливості скандинавського стилю в поєднанні з екологічними й сталими стандартами. Експериментуючи з данською спадщиною, дизайнери також розбавляли характерну приглушену палітру насиченими відтінками.

Після Тижня моди в Копенгагені можемо підбивати підсумки: L’Officiel Online зібрав добірку яскравих брендів, які заслуговують вашої уваги.


A. Roege Hove

Данський бренд A. Roege Hove базується на концепції трикотажу, яка втілюється з допомогою унікальних форматів. Дизайнерка Амалі Роге Хове у своїх колекціях експериментує з матеріалами, завжди фокусуючись на майстерності своєї праці. Заснований у 2019 році, A. Roege Hove також посідає особливе місце серед скандинавських брендів завдяки екологічному підходу: речі розробляються так, щоб мінімізувати відходи. Водночас нова колекція, презентована на Тижні моди в Копенгагені, втілює практичність і увагу до деталей. Одна з суконь містила близько 800 сріблястих намистин, інтегрованих у трикотаж.

TG Botanical 

До Тижня моди в Копенгагені долучилися представники української фешн-індустрії, серед яких TG Botanical. Створений дизайнеркою Тетяною Чумак, бренд сповідує філософію сталості та використовує природні матеріали. Молодий бренд заснували у 2020 році, проте вперше на міжнародній арені одяг TG Botanical з’явився в лютому 2022-го також у межах Копенгагенського тижня моди. Цього сезону Тетяна Чумак презентувала комфортний одяг у стриманих зелених, гірчичних і блакитних тонах.

Ganni

Естетика Ganni побудована на трьох китах — практичність, яскравість і сучасність. Данський бренд, заснований у 2000 році, додав в універсальний скандинавський стиль колориту завдяки вібраційним дизайнам. Колекція весна-літо 2024 представляє трансформацію Ganny Girl, яка стає більш свідомою та екологічною: нові моделі створені з перероблених матеріалів та без застосування шкіри.

Nicklas Skovgaard

Бренд Nicklas Skovgaard, створений у 2020 році, досліджує зв’язок між текстилем, незвичними матеріалами, формами та наративами. На Тижні моди в Копенгагені відбувся подіумний дебют цього представника данської моди — мрійливий і сповнений фантазій, виявлених в мережевих, драпірованих сукнях та коротких піджаках. Показ весняно-літньої колекції став справжнім перфомансом за участі Брітт Ліберг, яка була єдиною моделлю серед 16 натуралістичних манекенів.

Stine Goya 

Впродовж десятиліть Stine Goya залишався автентичним відображенням скандинавського стилю — дизайни бренду характеризувалися мінімалістичною та стриманою палітрою. Водночас останні колекції натхненні яскравими кольорами Копенгагену, які стали візитівкою міста. У новому сезоні Stine Goya досліджує поняття дому — не конкретне місце, а радше людина, спільнота чи почуття. Колекція сповнена грайливих, сентиментальних і квіткових мотивів: їх можна віднайти в місцевих крамницях.

Читайте також: Найкращі стрістайл-образи на Тижні моди в Копенгагені.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).