#FREE_THE_NIPPLE: Instagram звинувачує Apple в жорсткій цензурі

Стиль жизни
06.10.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

У нещодавній доповіді Business Insider генеральний директор і співзасновник компанії Instagram Кевін Сістром пояснив, що жорстка політика Instagram стосовно оголених жіночих грудей пов’язана з відповідною політикою Apple. За словами Сістрома, обмеження не можуть бути змінені у зв’язку із заниженою віковою категорією, яку має система Apple. А через небувалу популярність техніки Apple, Instagram не може дозволити

ПОДЕЛИТЬСЯ

instagram-blames-apple-freethenipple-1

У нещодавній доповіді Business Insider генеральний директор і співзасновник компанії Instagram Кевін Сістром пояснив, що жорстка політика Instagram стосовно оголених жіночих грудей пов’язана з відповідною політикою Apple. За словами Сістрома, обмеження не можуть бути змінені у зв’язку із заниженою віковою категорією, яку має система Apple. А через небувалу популярність техніки Apple, Instagram не може дозволити собі відмінити існуючу заборону на ряд візуального контенту, до якого входить і часткова нагота.

Однією з головних причин того, що кампанія #freethenipple набула такої популярності, є підтримка знаменитостей, у тому числі Кари Делевінь, Майлі Сайрус, Челсі Хендлер і Наомі Кемпбелл. Нагадаємо, що суть конфлікту полягає в існуванні у суспільстві подвійних стандартів стосовно чоловічої і жіночої наготи: коли в кадрі з’являється оголений чоловік, його соски не викликають такого шоку у пуританських Instagram, чого аж ніяк не можна сказати про жіночі. Незважаючи на те, що питання, як і раніше, залишається злободенним, інформації про те, чи збираються Apple змінити свою позицію, поки немає: компанія не прокоментувала заяву Сістрома.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).