Розповіді про стиль і музику Девіда Бові, Тіни Тернер та інших ікон у новій книзі колишньої креативної директорки Gucci Фріди Джанніні

ПОДЕЛИТЬСЯ
Видання, варте місця на вашій книжковій полиці
ПОДЕЛИТЬСЯ

Колишня креативна директорка Gucci Фріда Джанніні презентує книгу «Подорож у стиль і музику моїх ікон з 1969», натхнену роботою та дружбою зі знаменитостями музичної індустрії. Над виданням Фріда працювала близько двох років. З темою моди та музики дизайнерка працює не вперше — шлях дослідження Джанніні почала ще з дипломної роботи для Академії костюму та моди в Римі.

У книзі з’являться не тільки розповіді самої Фріди, але й фото її кумирів і муз, серед яких Дайана Росс, Тіна Тернер, Грейс Джонс, Мік Джаггер та інші. Портрети знаменитостей будуть продані на аукціоні, а виручені кошти відправляться в фонд захисту дітей та сиріт з ВІЛ в Уганді та Південному Судані.

Окрему частину книги дизайнерка приділить своєму тісному зв’язку з культовим музикантом Девідом Бові. Перше знайомство з музикою артиста для Фріди сталося ще в дитинстві, коли її дядя-барабанник вмикав пластинки та розповідав про творчість Бові. Джанніні ділилася, що її мрією було стати рок-зіркою, проте «жахливий голос» все зіпсував. Зараз у колекції Фріди є більше 8500 пластинок, архівних фотографій і альбомів (частина з них зокрема належить Девіду Бові).

«У ті часи, в 1969 році, це був час тотальної революції в стилі, душевної свободи, і Бові був прикладом всього цього, наскільки ми всі пам'ятаємо комбінезони, бірюзові костюми зі штанями кльош, його приталений піджак зі смугастою краваткою та рудим волоссям, коротким та довгими ззаду», — розповідає Джанніні в своїй книзі.

Під час роботи в Gucci Фріда зінініціювала виставку в Музеї Вікторії та Альберта «Девід Бові є», де були представлені речі, що демонстрували характерний для музиканта стиль. Також у рамках експозиці з’явилися образи авторства Джанніні, на створення яких її надихнула творча особистість рок-зірки.  

Над релізом «Подорож у стиль і музику моїх ікон з 1969» працювало видавництво Rizzoli. Раніше дім публікував книги Armani: Fiori, що розповідає про любов Джорджіо Армані до квіткових композицій, BYREDO — про успіх парфумерного бренду, Cartier Design: A Living Legacy — про високе ювелірне мистецтво, а також інші відомі модні та культурні видання.

 

Читайте також: «Спляча красуня: відродження моди»: чуттєвість епох в темі виставки Інституту костюму – 2024

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).