5 головних серіальних прем’єр червня

ПОДЕЛИТЬСЯ
Від Netflix, Hulu та інших
ПОДЕЛИТЬСЯ

До списку переглядів цього червня ми додаємо прем’єри стрімінгів та довгоочікувані продовження улюблених шоу. Редакція L’Officiel Online виокремила п’ять головних серіалів — від байопіку про початок творчого шляху Карла Лагерфельда до продовження «Дому Драконів» та, звісно, «Бріджертонів».

«Стати Карлом Лагерфельдом»

Дата прем’єри: 7 червня

 

Події серіалу «Стати Карлом Лагерфельдом» розгорнуться в 1972 році, коли Карл розпочав свій кар’єрний шлях. Про пристрасть до моди, становлення як дизайнера, роман з Жаком де Башером та суперництво з Івом Сен-Лораном — у новому шоу стрімінгового сервісу Hulu.

«Квінні»

Дата прем’єри: 7 червня

У 2020 році письменниця Кендіс Карті-Вільямс, яка також виступає продюсером майбутнього серіалу, презентувала книгу «Квінні», здобувши нагороду British book of the year. У центрі розповіді — 25-річна дівчина британсько-ямайського походження, яка після тяжкого розриву стосунків з хлопцем наважилася на пошук власної ідентичності.

«Бріджертони»

Дата прем’єри: 13 червня

Історія Пенелопи Фезерінгтон та Коліна Бріджертона розвинеться в другій частині третього сезону серіалу Netflix. Чи дізнається та як відреагує Колін на розкриття леді Віслдаун, а також чи вдасться Пенелопі та Елоїзі відновити дружні стосунки, глядачі дізнаються вже 13 червня.

«Ведмідь»

Дата прем’єри: 27 червня

На наші екрани повертається серіал «Ведмідь» з прем’єрою третього сезону. Згідно синопсису шоу головні герої намагатимуться покращити рівень власного ресторану The Bear та здобути зірку Мішлен. Не залишать серіал і напруга та любовні перипетії, на розвиток яких очікують глядачі.

«Земля жінок»

Дата прем’єри: 13 червня

У серіалі «Земля жінок» Єва Лонгорія перевтілиться в героїню на ім’я Гала, яка змушена разом з матір’ю та донькою переховуватися в Іспанії. Її чоловіка оголошено в розшук через фінансові махінації, а це означає, що на саму Галу теж полюють ті, кому нашкодив її обранець.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).