Що всередині: новий поп-ап Jacquemus на Багамах

ПОДЕЛИТЬСЯ
Атмосфера безтурботного відпочинку
ПОДЕЛИТЬСЯ

На відпочинку на Багамах ви забули свою улюблену сумочку чи дизайнерські сонцезахисні окуляри? Готель The Ocean Club, який належить мережі Four Seasons, знайшли, як допомогти вам, відкривши сезонний поп-ап Jacquemus. Редакція L’Officiel Online розповідає, що всередині нового бутику бренду та які ексклюзивні пропозиції представлені там.

Дизайн поп-апу продовжує атмосферу безтурботного літнього відпочинку. Магазин розташувався в оточенні пальм, а його інтер’єр виконаний у природних кольорах. Всередині поп-апу – шафи та рейли в лаконічному дизайні.  

У тимчасовому магазині бренду, площею в 70 м2, розташувалася нова весняно-літня колекція Сімона Порта Жакмюса. Окрім жіночих та чоловічих образів у поп-апі презентована велика кількість аксесуарів-бестселерів, серед яких сумки Le Chiquito та Le Bambino, а також взуття на підборах та без. Окремий стенд займає невід’ємний елемент пляжного відпочинку – сонцезахисні окуляри.

Спеціально для Four Seasons бренд створив лімітовану колекцію пляжних рушників, дизайн яких навіяний курортним відпочинком 70-80-х років. Виконані в мінімалістичну чорно-білу смужку, їх доповнює фірмовий логотип Jacquemus. Вартість такого рушнинка – $ 325.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).