Світська подія року: яким було весілля герцога Вестмінстерського та Олівії Генсон

ПОДЕЛИТЬСЯ
Від королівських гостей до вбрання нареченої
ПОДЕЛИТЬСЯ

Напередодні, 7 червня, на просторах Честерського собору відбувся захід зі званням світської події року у Великій Британії. Йдеться про весілля Г’ю Гросвенора, герцога Вестмінстерського та одного з найбагатших людей у своїй країні, і Олівії Генсон, віднедавна — також Гросвенор. 

Присутність принца Вільяма та принцеси Євгенії, 100,000 квітів, а також сукня нареченої з майже двометровим шлейфом — найголовніше про подію — від королівських гостей до вбрання — розповідає L’Officiel Online.

Локація й присутні монархи

Весільна церемонія проходила в Честерському соборі, розташованому в англійському місті Честер. У межах святкувань подружжя Г’ю та Олівії профінансувало місцевий проєкт «Літні квіти». Завдяки їхній донації було висаджено 100,000 квітів. А також протягом трьох днів відвідувачі центральної частини Честера могли безплатно скуштувати морозиво й шербет за спонсорування молодят. 

Біля самого Честерського собору, де одружилася пара, зібралася велика кількість місцевих жителів. Загалом було запрошено 400 гостей. Їхній перелік включав принца Вільяма, що мав організаційну роль на весіллі, і принцесу Євгенію.

Вбрання нареченої

Наречена Олівія Генсон одягнула мінімалістичну й елегантну сукню від британської дизайнерки Емми Вікторії Пейн. Матеріалом для ансамблю відтінку слонової кістки слугували шовкові креп-сатин і органза. Сукня вирізнялася строгістю й приталеним силуетом. Її пояс та круглий неглибокий виріз були прикрашені вишивкою з квітковими та листяними узорами.

Флористичні мотиви на вбранні були даниною весільній фаті, яку одягнула прабабуся Олівії Генсон у день свого весілля та що була вперше виготовлена близько кінця XIX століття. Заразом витонченість сукні, що мала шлейф довжиною майже два метри, транслював виріз на спині у формі замкової щілини.

Доповненням до вбрання стала тіара Fabergé «Миртовий листок» (Fabergé Myrtle Leaf Tiara), яку численно одягали наречені з роду її чоловіка — Гросвенорів. У взутті наречена надала перевагу синім оксамитовим туфлям-човникам з бантами від Silvia Lago.

Як проходила сама церемонія?

Олівія Генсон та Г’ю Гросвенор познайомилися два роки тому. Після стосунків протягом цього часу 7-й герцог Вестмінстерський освідчився коханій в Ітон-Холі, його родинному маєтку в Чеширі. Про саму Олівію Генсон відомо небагато, а втім, є інформація про її професію. Герцогиня працює старшою менеджеркою з роботи з клієнтами в Belazu. Це компанія, що займається постачанням натуральних продуктів для ресторанів, готелів і роздрібної торгівлі.

Весільні обітниці пари були проголошені в Честерському соборі за очільництва преподобного Тіма Стратфорда. Сама подія розпочалася опівдні. Наречений Г’ю Гросвенор прибув на церемонію в автівці Land Rover відтінку хакі, а Олівія Генсон разом із батьком — у вінтажному чорному Bentley 1930.

Після вінчання в прикрашеному квітами соборі пара з гостями вирушила на святкування до маєтку Ітон-Хол. «Ми глибоко вдячні всім, хто підтримав нас вчора, і хочемо висловити особливу подяку жителям Честера, які допомогли зробити наш день таким незабутнім», — зазначено в офіційній заяві подружжя. «Ми були неймовірно зворушені дивовижною підтримкою й теплими побажаннями кожного».

Читайте також: Сезон кохання: 7 найважливіших трендів весільних суконь 2024-го.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).