Що подитивись: новий серіал «Палм Рояль» від Apple TV+, якщо ви в захваті від «Відчайдушних домогосподарок» і «Білого лотосу»

Стиль жизни
28.03.2024
ТЕКСТ: Єлизавета Бабец
ПОДЕЛИТЬСЯ
Світське життя 60-х на розкішному Палм-Біч
ПОДЕЛИТЬСЯ

«Таємниця подібна до зарядженого пістолету — ніколи не знаєш, коли він вистрелить», — говориться в трейлері нового серіалу «Палм Рояль». Дія шоу розгортається в 60-х роках на розкішному курорті Палм-Біч штату Флорида. Головну роль у серіалі втілює номінантка «Еммі» та «Золотого Глобусу» Крістен Віг, персонажу котрої кортить потрапити до високого суспільства та стати його рівноцінною частиною. Чому варто додати «Палм Рояль» у список переглядів, розповідаємо нижче.

Сюжет

Серіал виробництва Apple TV+ знаходить спільне з такими культовими проєктами, як «Відчайдушні домогосподарки», «Білий лотос», «Велика маленька брехня» та навіть «Пліткарка», проте «Палм Рояль» зберігає свій унікальний тон. Шоу наповнене драматичними інтригами та таємницями, не поступаючись комедійним сценам та неочікуваним сюжетним поворотам.

Вирішуючи зробити все, аби отримати членство в елітному клубі, Максім будує теорії та схеми, які мають допомогти їй. Розуміння правди та брехні втрачається, коли частина нібито вигаданих історій героїні виявляються дійсністю, як, наприклад, шлюб зі спадкоємцем відомої родини Деллакортів. Сюжет серіалу «Палм Рояль» обертається навколо головної таємниці, і кого спіймає вирішальний постріл, належить дізнатися глядачам.

Мода в серіалі «Палм Рояль»

Художницею з костюмів виступила Алікс Фрідберг, найбільш відома роботою над створенням образів для «Великої маленької брехні». Для серіалу «Палм Рояль» Алікс обрала розкішні вінтажні речі, частина з яких була придбана на аукціонах, інша ж відтворена наново. Так, у фінальній сцені шоу Максім з’явиться в сукні, схожій на образ з показу Balenciaga 1967 року.

Крім того, аби створити модні образи 60-х років, художниця з костюмів надихалася тогочасними світськими левицями, які проживали в районі Палм-Біч. Їх культові наряди та стиль життя загалом стали ідейним натхненням для привілейованих героїнь серіалу «Палм Рояль». 

Акторський каст

Нове шоу від Apple TV+ має з’явитися в майбутньому сезоні нагород принаймні завдяки акторському складу серіалу. У «Памл Рояль» знялися Лора Дерн («Велика маленька брехня» та «Маленькі жінки»), лауреатка «Оскару» за найкращу жіночу роль другого плану в фільмі «Я, Тоня» Еллісон Дженні та висхідна зірка Голлівуду Кайя Гербер. На екрані серіалу також з’являться «мастодонти» американського кіно – Брюс Дерн і Керол Бернетт.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).