Актор Роман Брау надів весільну сукню заради реклами весільного букета Fiori

ПОДЕЛИТЬСЯ
Гендерна рівність
ПОДЕЛИТЬСЯ

Креативний директор бренду Костянтин Кондаков присвятив букет рефлексії нового часу: «Обмеження й емоції, які раніше не відчувало суспільство, дозволили нам стати м'якшими до світу і до того, що відбувається навколо. Це неминучість, з якою ми повинні вибудовувати нові відносини. Неважливо, ми говоримо про гендерну ідентичність чи про ситуацію з вірусом і обмеженнями, на які не в змозі вплинути, але можемо змінити своє ставлення до них».

Композиція складається з сортів орхідей виключно білого відтінку: vanda diamond white і phalaenopsis white serenity. 

Mellow — зрілість, мудрість і стриманість з роками. Ці елементи стали ключовими для створення флористичного образу. Mellow говорить про характер людини, дозрілої, як бутон, за віком або досвідом. 

 

В об'єктиві фотографа — великий білий букет вільної форми зі спадаючими суцвiттями білих орхідей, що підкреслюють мить саме тих почуттів. 

«Так буває, коли зустрічаєш людину і всі думки складаються в одну картину за мить. Це і відбулося, коли я побачив актора Романа Брау, а вже ввечері ми обговорювали деталі майбутньої зйомки, в якій Роман став моделлю для нашого букета. Це натхнення було з нами на всіх етапах, та й зараз продовжує жити і трансформуватися», — говорить про процес створення нового букета Кондаков.

 


Відео: Охрименко Максим @maxokhrimenko @nata_voronina
Музика: @mykytap
Макіяж і зачіска: @clipse_lipki
Актор: Роман Брау @romainbrau.official
Куратор зйомки: @konstantine.e.d
Локація: @koren.studio
Весільна сукня: @novias.ua @viktorandrolf @gasanova_boutique
Ювелірні прикраси: @noblesse_ua @valentinacallegher @crivelliofficial @damianiofficial @jacobandco @gaegerlecoulture @baraka_jewelry @lucacarati

 

Читайте також: Fiori выпустили коллекцию букетов Saint Rose к 10-летию бренда

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).