Де би не був — не забуду дім: Як сьогодні виглядає Київ

ПОДЕЛИТЬСЯ
Незважаючи на застереження влади, кияни повертаються додому
ПОДЕЛИТЬСЯ

Натомлене місто вже давно не спить. 

За даними мера Віталія Кличка з 24 лютого Київ покинуло близько 2 мільйонів містян – кожний другий мешканець. Незважаючи на це, український Вінтерфелл залишився неприступним і став одним із головних волонтерских вузлів країни.

Після звільнення області від окупаційних військ рф, незважаючи на застереження влади, що загроза ще не минула, кияни почали повертатися додому.

Сьогодні у столиці вже відновлюється рух метро і починаються перші автомобільні затори. Відновлюють свою роботу і міські кафе та ресторани, не дивлячись на те, що багато з них залишаються волонтерськими кухнями. Комунальні служби виходять на свої “патрулювання”, бо знают, що без них місто саме себе не прибире. А до Головпоштамту на розі Хрещатика та Майдану Незалежності вже тиждень стоїть черга за нововипущеною однойменною маркою з руським воєнним кораблем, який спочатку пішов нах*й, а потім ше й на дно. Доречі, тепер її можна придбати лише на сайті Укрпошти.

Сьогодні Київ, в об'єктиві фотографа Петра Батанова, чекає на квіт бузку і каштанів і, як інші неприступні українські фортеці, — на перемогу.

 

Дивіться також: 

Нескорені Обуховичі: Портрети мирних жителів після окупації

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).