Фотограф Петро Батанов продовжив свій шлях разом із волонтерами, які зараз допомагають постраждалим внаслідок окупації населеним пунктам у Київській області, і зафіксував портрети тих, хто пережив ці страшні місяці.
Село Обуховичі. Сто кілометрів від Києва, і стільки ж – до білоруського кордону. Саме через це невелике село йшов головний наступ російських військ на столицю, тому воно було окуповане практично від початку їхнього вторгнення.
На воротах багатьох будинків у селі було написано "люди" — так мешканці намагалися попередити окупаційні війська про те, що в будинку перебувають мирні громадяни. Але саме за цими написами солдати й знаходили мешканців, яких згодом силоміць відводили до будівлі місцевої школи. Усього туди зігнали близько 150 жителів, яких армія рф використовувала як живий щит.
![](/images/news/d0665/8f137/6e6f9e2e563df.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/1ad16c66.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/0d470fbc00fa85.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/65450ecfcb88ea7.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/6b023d8b4acb93.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/fb5b2b966bc5ba.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/ad62e87f1f8213.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/79f7f7fc3722d.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/8407d2f82.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/7fb64385bcf.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/9d44496f6ff9a28.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/83826aa87a.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/2a3b32ad98eb.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/4bcd5187e.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/85b7bdb7.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/d5c3097361a6.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/18d51973591ed.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/51cbcbad9.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/2d5c53ac44b1987.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/51eeec51713.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/f9243152f457eb5.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/b72fd2ae31be23.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/88007cab60bf6.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/5e0edde7b44.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/03a8e31b1.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/cace9a09e8d9bb.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/1ff0a4e11e0f4.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/d2bdde2d.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/2af70274ee.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/54c1287d0.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/858f1fac3.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/6cd7aa8680.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/64930eaa.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/1f962fa95862f17.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/bb3c5c24d.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/0975bc8dabb13.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/9685970ad408.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/3cef7dc07b80c.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/71ee6e36fb31db.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/aa7e77fd9a38d2.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/b114a6af89b0980.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/8ed77011b7c1.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/44ef084b51.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/6d160d200a863.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/d41b5348cb76.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/8606b221ce554e.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/c50c839e5206b2.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/5ada226d9.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/3562d84079b.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/eaaccb0e0.jpg)
![](/images/news/d0665/8f137/40d95d5294.jpg)
Дивіться також: