Google стає Alphabet: що це означає?

Технологии
11.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогодні однією з перших новин, яку ми побачили, прокинувшись, була інформація про те, що Google віднині стає філіалом компанії Alphabet. Нервово перевіривши пошту та пошуковик – все працює, до речі – ми спробували розібратись, що це означає, чому це важливо і як це змінить наші стосунки з Google, які ми вимушені назвати дуже ко-залежними, але

ПОДЕЛИТЬСЯ

g-google

Сьогодні однією з перших новин, яку ми побачили, прокинувшись, була інформація про те, що Google віднині стає філіалом компанії Alphabet. Нервово перевіривши пошту та пошуковик – все працює, до речі – ми спробували розібратись, що це означає, чому це важливо і як це змінить наші стосунки з Google, які ми вимушені назвати дуже ко-залежними, але все-таки повними взаємного кохання.

Отже, як відомо, Google займається неймовірною кількістю справ одразу, прямо як мама: вони виробляють машини з автопілотом, медичне обладнання, розвивають 3D-друк, займаються цифровими мапами, звичайно, не забуваємо про їхню діяльність в Інтернеті. І все це – під брендом Google, який оригінально мав відповідати виключно за інтернет-складову роботу компанії. Таким чином, було вирішено «зробити як було» — віднині Google знову займається виключно мережевою діяльністю, а інші напрямки куруватиме Alphabet.

Навіщо це потрібно? Приміром, якщо одна частина розвалиться – припустимо, що Android не витримає конкуренції та буде закритий, це жодним чином (окрім того, що це просто сумно, звичайно) не торкнеться інших компаній портфелю. З іншого боку, так унеможливлюється синергія між усіма підрозділами колишнього Google, і, цілком можливо, розробки займатимуть більше часу, аніж цього хотілося б.

Також Google отримали нового керівника – ним став Сундар Пічаі, який раніше займав посаду директора з продукції, а CEO та президентом Alphabet будуть Ларрі Пейдж та Сергій Брін.

1379972980366380901

Одже, підприємства, які залишаться під контролем Google:

 • Пошук
 • Реклама
 • Мапи
 • Додатки
 • Youtube
 • Android

А тепер підприємства, що відмежуються від Google та стануть незалежними компаніями у Alphabet:

 • Calico (займається розробками, спрямованими на боротьбу зі старінням та подовженням життя; біотехнологічні навчання)
 • Nest (виробляє «розумні продукти» для дому)
 • Fiber  (високошвидкісний інтернет)
 • Ventures and Capital ( ранні інвестиції та інвестиції періоду зростання)
 • X lab ( дослідний інкубатор, до якого входять проекти типу поштових дронів та машин з автопілотом)
ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).