Що всередині: Перша українська книга про предметний дизайн

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предмети, створені та виготовлені за останні п’ять років
ПОДЕЛИТЬСЯ

В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн — "PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор". Це вже друге видання із серії, присвяченої українським дизайнерам, архітекторам та їхнім проєктам. Книга слугує справжнім довідником про розвиток галузі в нашій країні та призначена для фахівців і широкої аудиторії – людей, які цікавляться дизайном та інтер’єрами.

Головна мотивація та мета для авторки, Люсії Бондар, — підтримка та просування цього напряму дизайну, підвищення обізнаності про вітчизняних майстрів і їхні досягнення.

"За останні роки українські дизайнери заявили про себе на світовій сцені завдяки участі в міжнародних виставках і завоюванню численних нагород. Український предметний дизайн вже виходить за межі локального та стає міжнародним. Його відрізняють естетика, якість, лаконічність форм, чільне місце посідає функціональність. Надзвичайно цікаві предмети створюються з урахуванням національних культурних традицій і використанням українських ремісничих технік. Такі об’єкти завжди привертають увагу світового професійного співтовариства. На вас чекає захоплива подорож у креативний світ оригінальних предметів для красивих інтер’єрів від українських талантів!" — розповіла Люсія.

До видання увійшли предмети, створені та виготовлені за останні п’ять років, а також представлені концепції, які чекають на втілення. Книга охоплює більш ніж 70 професійних і оригінальних предметів меблів, освітлення, декору від понад 30 українських дизайнерів, архітекторів і студій.

Редакційний формат – ключові дані та короткий опис предметів англійською та українською мовами, фотографії предметів у різних ракурсах в інтер’єрі, а також креслення, ескізи, замальовки.

Довідник вийшов за підтримки Українського культурного фонду.

Читайте також: Датский дизайнер Эмили Хелмстедт: "Я просто не вижу иного пути – только sustainability"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).