Як це було: відкриття виставка Олександра Клименко в арт-просторі Mandarin Maison

Lifestyle
31.08.2020
Multiverse Universes
ПОДЕЛИТЬСЯ

З 26 серпня у арт-просторі Mandarin Maison За підтримки Інституту проблем сучасного мистецтва відкрилась выставка одного з найуспішніших сучасних українських художників, філософа та новатора Олександр Клименко, також відомого своїм авторським напрямком – Новий Ноосферно-Космічний Авангард. 

На виставці вперше представлені нові твори з проекту Space Flash та вибрані твори з інших, різноманітних проектів митця. Живопис, фотографія, графіка.

Клименко одночасно свідомо продовжує лінію українського та світового авангарду, шлях Казимира Малевича, Василя Кандинського, Олександра Богомазова, Робера Делоне, та рухає мистецтво вперед. Створює нові поняття, образи, символи. Видатний український митець Казимир Малевич, на початку 20 сторіччя, запропонував світу сенсаційно новий художній елемент – супрему, Клименко, що веде з світоглядом Малевіча філософський діалог, теж створив свій елемент, вже для 21 сторіччя, та вигадав для нього нове виразне слово – радугема.

 

Арт простір Mandarin Maison, 5-й поверх Мандарин Плаза, вул. Басейна 6, Київ

Виставка відкрита до вільного відвідування кожен день, з 11-00 ранку до 21-00 вечора, до 14 вересня. 

Враховуючи особливий карантинний час, кожен вівторок, середу та четверга митець буде присутній на виставці з 18-00 до 20-00. Є можливість побачити виставку у присутності та с коментарями автора. Будь ласка, по можливості, повідомите про Ваш візит. 

 

Читайте також: Підсумки першого міжнародного KHARKIV PHOTO FORUM

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).