Короткий гід Тижнями моди в Парижі, Мілані та Нью-Йорку

Тренды
05.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Український бренд Bevza також у календарі
ПОДЕЛИТЬСЯ

Закінчення літа означає початок Тижнів моди — головні флагмани індустрії продемонструють свої колекції. У вересні бренди покажуть айтеми сезону весна-літо, які зададуть тренди на ці пори року. Минулого року модні будинки зосередилися на естетиці quit luxury, проте цьогоріч ми очікуємо більш яскраву інтерпретацію тенденції.

Серед очікуваних шоу — перша колекція Себато де Сарно для Gucci, повернення Ralph Lauren після чотирирічної паузи, дебют бренду Phoebe Philo та показ українського бренду Bevza. 

L’Officiel Online розповідає, чого варто очікувати від Тижнів моди в Парижі, Лондоні, Мілані та Нью-Йорку.

Нью-Йорк

Нью-Йоркський тиждень моди пройде першим у вересні — майже 71 дизайнер презентуватиме нові колекції. Календар відкриває дебют Пітера До на посаді креативного директора Helmut Lung. Водночас Ralph Lauren з’явиться в розкладі Тижня вперше з 2019 року. Серед улюблених брендів, які розвиваються, будуть представлені Anna Sui, Khaite, Dion Lee, Palomo Spain та Diotima. До того ж український бренд Bevza долучиться до Нью-Йоркського тижня.

Лондон

У Лондоні свої колекції представлять як нові імена, так і фаворити британської фешн-сцени. Перелік останніх включає Деніела Лі для Burberry та Джонатана Андерсона для J.W.Anderson. Також у Тижні моди візьмуть участь Richard Quinn, 16Arlington, KNWLS, Molly Goddard та Simone Rocha. Водночас завдяки ініціативі BFC Newgen дебютують молоді британські дизайнери. 

Серед українських імен — дизайнерка Маша Попова, яка представить нову колекцію. Крім того, перебіг Лондонського тижня збігається з відкриттям експозиції «Rebel: 30 років лондонської моди», що присвячена здобуткам британської фешн-індустрії.

Мілан

Для Мілану Тиждень моди буде повним дебютів та святкувань. Свої перші колекції представлять Себато де Сарно для Gucci та Пітер Гокінс для Tom Ford. У рамках Міланського тижня моди 40-річчя бренду відзначатиме Moschino. Також провідні італійські бренди візьмуть участь у Тижні. Серед останніх Fendi, Prada, Roberto Cavalli, Girgio Armani та Dolce & Gabbana.

Париж

У рамках Тижня моди в Парижі Габрієла Герст продемонструє останню колекцію для Chloé. Водночас до календаря доєднується ньюйоркець Пітер До. Традиційно свої колекції представлять Christian Dior, Saint Laurent, Balmain та Schiaparelli. До того ж розклад сповнений японських брендів: Undercover, Issey Miyake, Yohji Yamamoto, Comme Des Garçons та Junya Watanabe. Також відбудеться дебют Луїзи Тротер для французького бренду Carven.

Читайте також: Комфорт і стиль: 7 жіночих сумок для робочих буднів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).