Банти та стрічки — тренд, який набирає нових обертів

Тренды
03.10.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Елементи balletcore, що додають романтичності в образи
ПОДЕЛИТЬСЯ

Початково мікротренд balletcore залишається актуальним вже не один сезон як у колекціях брендів, так і в образах знаменитостей. Чуттєві та фемінні банти й стрічки — елементи цього стилю — були повсюди на Тижні моди в Нью-Йорку. Для наступного весняно-літнього сезону їх додали в образи Sandy Liang, Collina Strada, Tanner Fletcher і Simone Rocha. Doja Cat вплела стрічки у волосся в кліпі Agora Hills, а Джулія Фокс прикрасила бантами дві косички. 

Тренд на ці аксесуари не планує зникати, що підтверджують останні модні покази. Водночас такі акценти на волоссі, сукнях і взутті дозволяють створити грайливі, витончені та романтичні образи. L’Officiel Online зібрав найяскравіші образи з бантами й стрічками для натхнення.

Центральні коди бренду Sandy Liang завжди були зосереджені навколо бантів. Від зав'язок на кишенях, сережках і шкарпетках — ця деталь завжди прикрашає колекції. Для дизайнерки Сенді Лян банти стали частиною «емблеми дитинства». У весняно-літній колекції засновниця однойменного бренду інтегрує їх як частину айтему на масивних ременях, а також на чуттєвих сукнях, спідницях і топах.

«Versace вперше відкриває модний показ парою туфель на плоскій підошві», — гучно заявили в бренді. У життєрадісній колекції Versace банти прикрашали взуття та обручі для волосся. Фемінна, навіть дитяча, складова б'юті-образів, натхненна 90-ми, доповнила переосмислені знакові силуети бренду. 

На сюрреалістичному показі Collina Strada стрічки були вплетені у волосся. Аксесуар у пастельних відтінках стилізували як на короткому волоссі, так і на довгому. Грайлива деталь дозволила створити ефект додаткової текстури, а також демонструвала модерний погляд на популярну прикрасу.

Simone Rocha застосували банти та стрічки як прикрасу у святкових образах. Справжня весільна процесія складалася з ярусів тортів на білих тюлевих сукнях, квіткових букетів та срібних дзвіночків на взутті й сумках. Банти та стрічки додавали в колекцію урочистості та нагадували про balletcore — показ провели в будівлі Англійського національного балету.

Читайте також: Балетна феєрія у показі Simone Rocha SS24.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).