Денім — вічний тренд: 6 способів носити його цієї осені

Тренды
12.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Ідеї стилізації з подіумів для будь-якої події
ПОДЕЛИТЬСЯ

Цього сезону бренди вплітали денім у свої колекції в базових формулах та експериментальних комбінаціях. Вічний тренд осіньо-зимових шоу з'явився в повсякденній інтепретації Bottega Veneta, а також яскравій — у Y/Project і Molly Goddard. Також Alexander McQueen демонструє, як носити корсет із деніму. Водночас Versace пропонує поєднати джинси з білою сорочкою та шкіряним верхом. 

L’Officiel Online розповідає, як носити головні джинсові тренди цього сезону на прикладі подіумних стилізацій.

Весь образ — денім

Вже кілька сезонів подвійний денім є гостем подіумів. Y/Project пропонує фешіоніста йти у ва-банк, інтегруючи джинс у кожен образ. Серед варіантів стилізації повністю денімовий образ із деконструйованими елементами, зокрема взуттям.

Джинси вільного крою та майка

В осінньо-зимовому сезоні Bottega Veneta представляє прості формули, які стануть актуальними в офісних локаціях. Італійський бренд пропонує стилізувати джинси вільного крою із білою майкою, об’ємною сумкою та мінімалістичними аксесуарами.

Денім із вставками

Цієї осені Stella McCartney презентує денім зі вставками, створеними з інших матеріалів. Дизайнерка пропонує звернути увагу на два варіанти: скомбінувати максіспідницю з укороченим піджаком або обрати денімовий костюм.

Шкіряний верх і біла сорочка

Денім — це важлива частина повсякденного образу. Італійський флагман модної індустрії Versace зібрав образ із базових елементів. Денімова формула складається з білої сорочки, шкіряного верху, а також темних протисонцевих окулярів.

ГРАЙЛИВІ БАНТИ З ЖИЛЕТКОЮ

У колекції осінь-зима 2023 Etro рефлексує естетику 70-х: айтеми в стилі бохо прикрашені безліччю принтів. Так, бренд пропонує доповнити денімовий низ картатою жилеткою та блузкою з бантами.

Легка багатошаровість

Багатошаровий і легкий ансамбль із денімом наявний у колекції британського бренду Molly Goddard. Модель Афра Вендель демонструє цю комбінацію — повітряний верх поєднується з джинсами.

Читайте також: Босоногий гламур у колекції Michael Kors весна-літо 2024.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).