Сила та делікатність у новій pre-fall колекції українського бренду CICI COCO

Тренды
15.09.2023
ТЕКСТ: Єлизавета Бабец
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український бренд з львівським корінням CICI COCO представив нову pre-fall колекцію. Граючи з протилежностями та контрастами, силою та делікатністю, образи комбінують водночас безтурботність й елегантність.

Колекція відкриває стилістичні межі для створення як повсякденних, так і більш вечірніх варіантів. Мініспідниця-конструктор та силуетна сорочка з нової капсули стають образами для офісних і рутинних буднів, а, накинувши сатинову шаль та вдягнувши шлейф до спідниці, лук перетворюється на ідеальну комбінацію для побачення, вечері з подругами чи інших подій.

Крім елегантних фасонів, фактур і рішень, колекція відзначається увагою до деталей, над якою бренд ретельно працював, аби кожна річ була неповторною і не схожою на жодну іншу.

 

Серед інших образів колекції осінь – 2023 нова модель оверсайз блейзеру, костюми з сатину та декілька варіацій силуетних сорочок із широкими манжетами та нові розслаблені костюми із максі спідницею і топом з спущеним плечем. Також CICI COCO розробив дизайн мінімалістичного базового тренчу, який буде представлений в широкій розмірній сітці та різній довжині.

Бренд ділиться, що нова колекція – це своєрідний погляд на портрет парижанки, де головна героїня – вразлива та відважна дівчина

«Ми творимо львівський бренд з французьким вайбом! Львів для нас це улюблене рідне місто з настроєм Парижу, це аромат круасанів та квітів, естетика вулиць, романтика, жіночність, харизматичність, хитрість та водночас стриманість й елегантність. Тут хочеться творити, кохати і закохувати. Ми кохаємо Львів, так само, як ми закохані й у Париж», - розповідає про своє коріння бренд CICI COCO.

Образи з нової pre-fall колекціїї можна знайти на офіційному сайті бренду, а також приміряти в нещодавно відкритому бутику CICI COCO. Київ, Мала Житомирська, 11 – адреса нової fashion spot на карті столиці. 

Читайте також: Денім — вічний тренд: 6 способів носити його цієї осені

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).