Як носити: кімоно

Тренды
05.05.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вектор світової моди нині повернутий на Схід – і не тільки в комерційному, але й у стилістичному плані. Але, зрештою, естетика Японії вже досить давно приваблювала дизайнерів своєю театральністю та лаконічністю водночас – згадати, наприклад, колекцію Джона Гальяно для Christian Dior сезону весна’2007 чи кутюрну колекцію Джорджо Армані зразку 2011 року. Проте сьогодні мода стала

ПОДЕЛИТЬСЯ

11180554_473929506095551_1593652889_o

Вектор світової моди нині повернутий на Схід – і не тільки в комерційному, але й у стилістичному плані. Але, зрештою, естетика Японії вже досить давно приваблювала дизайнерів своєю театральністю та лаконічністю водночас – згадати, наприклад, колекцію Джона Гальяно для Christian Dior сезону весна’2007 чи кутюрну колекцію Джорджо Армані зразку 2011 року. Проте сьогодні мода стала менш прямолінійною, вона більше не цитує дослівно; головне у дизайні нині – практичність, а кімоно з декількох метрів шовку та громіздка зачіска хоч і виглядають вражаюче, проте не обіцяють зручності. Таким чином, сьогодні реверанси у бік традиційного японського кімоно роблять за допомоги широких стилізованих поясів-обі, жакетів та суконь із запахом та шовкових халатів із яскравими принтами. Кімоно у будь-якій його варіації просто зобов’язане бути у вашому весняному гардеробі, і ми пропонуємо п’ять різних способів адаптувати його.

Приміром, Marni, які у минулому сезоні відсвяткували двадцятирічний ювілей, вирішили зробити це за допомоги лаконічного японського мінімалізму: звідци й монохромна сукня, пошита таким чином, щоб утворювати ефект двух самостійних одиниць одягу – плаття та жакету з обі.

Maison Margiela працювали з незвичною для себе кількістю флоральних мотивів; цвітіння вишні й сакури на спідниці у підлогу з чорним тонким поясом непрозоро натякає на Японію. Носіть із білою сорочкою.

Іноді для того, щоб стати японкою, достатньо лише вдалого поясу: Isabel Marant забезпечує нас таким. Вдягайте його практично з будь-якою сукнею чорного чи білого кольору, жакетом чи сорочкою, й у країні Сонця, що сходить, вас прийматимуть за свою.

Філіп Лім пішов шляхом, аналогічним Marni, створивши монолітну сукню з ніби-то окремих спідниці, топу й поясу. Виглядає щонайменше незвично. Вдягати або з черевиками у маскулінному стилі, або з босоніжками, стилізованими під переплетіння жгутів.

Нарешті, Gucci – найбільш буквальні та яскраві. Шовковий костюм з кольоровими блоками, принтами у вигляді японських рослин, традиційним для східної культури воротом та поясом. Доповнюйте однотонними босоніжками одного з кольорів костюму – що приємно, вибір великий.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).