Як носити: прозорі топи

Новости
19.05.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

FROLOV, Tom Ford, Anthony Vaccarello Оголеність вкотре легітимізована. І це в жодному разі не пов’язано з нещодавніми світлинами  екстравагантних гостей Met Gala 2015, які розлетілись по всьому Інтернету. А тим більше, не пов’язано  з луками екзальтованих дів на чолі з Кім Кардашьян, яка з’явилась на бал в  прозорій сукні, роль «обладунків» на якій виконував, хіба що, нехитрий декор. Все ж,

ПОДЕЛИТЬСЯ

vvvvvvvvvvvvvv

FROLOV, Tom Ford, Anthony Vaccarello

Оголеність вкотре легітимізована. І це в жодному разі не пов’язано з нещодавніми світлинами  екстравагантних гостей Met Gala 2015, які розлетілись по всьому Інтернету. А тим більше, не пов’язано  з луками екзальтованих дів на чолі з Кім Кардашьян, яка з’явилась на бал в  прозорій сукні, роль «обладунків» на якій виконував, хіба що, нехитрий декор.

Все ж, цього разу, легітимізація відбулась завдячуючи сезону весна-літо 2015. В якому саме «прозорість» стала одним з ключових трендів. Хтось може вважати цей елемент занадто сміливим, але варто прислухатись до, приміром,  Marc Jacobs, Saint Laurent чи Lanvin, тому що в жіночій оголеності не все так просто.

Акцент на оголеному верху не обов’язково означає приналежність до еротичного дискурсу. Але  цікавим та вартим уваги є погляд  Джеймса Лавера, який пов’язав  еротичне навантаження одягу зі змінами у моді. Він висунув теорію «рухливих ерогенних зон»: в будь яку епоха якась частина жіночого тіла обов’язково повинна бути підкреслена, виділена, і цей акцент безперервно зміщується, щоб не набридати. Відштовхуючись від міркувань арт-критика та історика (до речі, не забуваймо, що мода має циклічну модель  розвитку) одним з таких акцентів сьогодні став жіночий бюст. Подивимось як краще скористатись цією «рухливою ерогенною зоною» на прикладах показів весна-літо 2015.

ccccc

Lanvin, Saint Laurent, Alexander Wang

Прозорий топ можна доповнити oversize жакетами, бомберами чи  накинутим на плечі верхнім одягом. Саме так вчинили Alexander Wang, Lanvin та Saint Laurent. Якщо «не все і відразу» — це про вас, скористайтесь цим прийомом.

Один з прийомів хочеться назвати грою  в «hide and seek». Дизайнери, за допомогою прозорих матеріалів,  оголюють верх, але прикривають місця, які вважаються відвертими. Tom Ford, наприклад, додав на топ чорну виблискуючу смужку у потрібному місці. Цей маневр також застосував український дизайнер FROLOV, але він використав пестіс у вигляді декору.

vvvv

Meadham Kirchhoff, Saint Laurent, Undercover

Undercover та Meadham Kirchhoff пропонують відриватися на повну. Якщо вже оголювати щось – то привертати до себе увагу і робити це святково. Бажано зміксувати декілька яскравих кольорів, трохи фактур, додати багатошаровість та незвичайний капелюх. В такому вигляді увага стрітстайл фотографів та світлини з вашим луком на instagram гарантовані!

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).