«Вибачте, у вас є вільні номери?» Рекламна кампанія іконічної сумки Chanel з Пенелопою Крус та Бредом Піттом у головних ролях

Съемка
27.03.2024
ТЕКСТ: Єлизавета Бабец
ПОДЕЛИТЬСЯ
A Man and A Woman
ПОДЕЛИТЬСЯ

Chanel представили рекламну кампанію культової сумки Дому за участі Пенелопи Крус та Бреда Пітта, натхненну фільмом 1966 року «Чоловік і жінка». Віржіні Віар завжди захоплювалася кінематографом, особливо новою хвилею, саме тому новий кампейн став даниною пам'яті режисеру Клоду Лелушу.

Режисерами та сценаристами нової рекламної кампанії Chanel виступив дует Інус і Вінуд. Короткометражна стрічка повторює діалоги та сцени з оригінального фільму, частина кадрів з яких знята на набережній в Довілі. Роль офіціантки в ролику виконує модель Ріанне ван Ромпай.

«Вибачте, у вас є вільні номери?», — запитує Пенелопа Крус у новому кампейні Chanel, відтворюючи іконічну сцену зі стрічки «Чоловік і жінка». Покладена на стіл сумка символізувала не тільки закоханість і пристрасть, але й шанс та сміливість відтворювати свої найпотаємніші бажання.

В оригінальному фільмі режисера Клода Лелуша французька акторка Анук Еме з’являється в кадрі разом зі своєю улюбленою особистою сумкою Chanel. Її знаменитість носила як на знімальному майданчику, так і поза ним.

«Колекція за колекцією, вона з'являється в незліченних варіаціях кольору, формах та матеріалах. Пронизана змістом, контрастом і таємничістю, вона випромінює відчуття свободи. Це герб, перекинутий через плече», — ділиться Chanel.

Дивіться ексклюзивне інтерв’ю Пенелопи Крус для L’Officiel Ukraine:

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от L'Officiel Ukraine (@lofficielukraine)

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).