Чому всі в захваті від кампейну Miu Miu з Джиджи Гадід?

Съемка
10.04.2024
ТЕКСТ: Єлизавета Бабец
ПОДЕЛИТЬСЯ
Натхненний творчістю фотографки-новаторки Євонд Міддлтон
ПОДЕЛИТЬСЯ

Miu Miu представили нову рекламну кампанію за участі Джиджи Гадід. Фото авторства відомого фотографа Стівена Мезйела присвячені виходу оновленої палітри кольорів класичних сумок Wander та Arcadie. Кадри кампанії нагадують роботи новаторки та активістки за права жінок Євонд Міддлтон, творчість якої й стала натхненням для Miu Miu.

Нова зйомка бренду віддає шану енергійній Євонд, якій вдалося стати однією з найзатребуваніших фотографок 30-х років. У віці 21 року дівчина вже відкрила власну студію фотографії, не зважаючи на кордони та обмеження, які ставилися для жінок у той час.

Євонд однією з перших почала експериментувати з кольоровими портретами. Проводячи численні години в студії, Міддлтон фотографувала безкоштовно. Водночас професійними фотографами роботи Євонд сприймалися вороже — чорно-білі портрети мали більший попит, проте це не змусило дівчину здатися.

Міддлтон експериментувала не лише з кольором, але й з реквізитом. Для художнього ефекту фотографка використовувала нетипові образи та пози: так, на знімках Євонд моделі часто дивляться не в камеру або взаємодіють з іншими речами в кадрі.

«Євонд була блискучим піонером кольору, коли більшість її сучасників все ще вважали, що це стосується лише сфери реклами і не має сприйматися всерйоз як вид мистецтва. Вона захищала фотографію, а також жінок у фотографії. Вона виступала у фотопресі, говорячи, що з жінок виходять чудові фотографи, і що ця професія справді відкрита для них»», — розповідає Клер Фрістоун, куратор фотографій Національної портретної галереї в Лондоні.

Впевненість Євонд Міддлтон у власній справі згодом принесла плоди — в об’єктиві фотографки з’являлися відомі особистості, серед яких письменник Алан Мілн, граф Маунтбеттен, герцогиня Аргайл, леді Бріджит Пулетт та інші. Крім того, роботи Євонд неодноразово з’являлися в рамках британських виставок та на сторінках світських журналів.  

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).