Легкість буття: Чемена Камалі відроджує Chloe, за яким сумували всі ми

Съемка
22.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Прикладна мода 
ПОДЕЛИТЬСЯ

Історія Chloe нерозривно пов’язана з жінками та тими, хто їх розуміє. У кампейні колекції pre-fall — 2024, яку тепер ми можемо роздивитись детальніше, Чемена Камалі задовольняє очікування модної публіки. По-перше, креативна директорка остаточно відроджує невимушений і легкий Chloe часів Карла Лагерфельда. По-друге, колекція pre-fall — 2024 стає дзеркалом симбіозу романтики та практичності. Дивимося новий кампейн бренду та розповідаємо, як Чемена Камалі повертає в моду прагматизм.

На паризьких балконах вирує життя, а сходи будівель міста зберігають безліч таємниць. Баланс життя — те, до чого тягнеться людство весь час свого існування, і Chloe не стає винятком. Чемена Камалі розмислює над поняттями практичності та невимушеності: з легкої руки дизайнерки фемінні коди бренду перетворюються на нові та водночас давно знайомі нам мотиви.

Причина цьому — натхнення архівами Chloe. Кампейн pre-fall — 2024 став даниною творчості Карла Лагерфельда, його сліду в історії бренду та моді 70-80-х років. Легкість, свобода самовираження та практичність — гардероб жінки Chloe не створює проблеми, а вирішує їх. Чемена Камалі надихається координатами Карла, де кожен образ — доречний як в повсякденному житті, так і на свято.

Дизайнерка поєднує фактури та фасони, а кольорова палітра залишається вірною для Chloe. Омаж на колекцію Карла Лагерфельда 1977 року спостерігається в пальтах і тренчах мушкетерського крою та вільних сорочках. Культовий денім бренду знаходить своє відображення в прямих джинсах з защипами, а фірмовий богемний бохо — у блузах та сукнях з декоративним мереживом макраме.

Про легкість буття нагадують аксесуари. Масивний металевий ремінь з логотипом Chloe має всі шанси стати головною it-річчю цього року, а серед інших прикрас — сміливі кольє, браслети та сережки об’ємними ананасами, бананами та конем. Щодо оновлених сумок бренду — у них можна вмістити якщо й не ціле життя, то його значну частину: так робить і сама Чемена, мама двох дітей, яка намагається встигнути все.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).