З вірою у світле майбутнє: Дивимося сover story березневого номера L'Officiel Україна

Съемка
20.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Номер, який мав вийти на початку березня
ПОДЕЛИТЬСЯ

До повномасштабної війни ми, як і всі українці, будували плани на майбутнє. Ми вірили, що наша праця може зробити суспільство кращим. Наша редакція намагалася всебічно висвітлювати актуальні теми – від модних та б’юті-трендів до соціальних ініціатив та відстоювання прав жінок. На жаль, ми не змогли розділити з вами березневий номер L'Officiel Україна, проте редакція сподівається, що вже зовсім скоро ми повернемося до вас з цікавими та важливими текстами на сторінках нашого видання.

Сover story березневого номера L'Officiel Україна була зйомка з пророчою (сподіваємося на це!) назвою "Світле майбутнє". Перші промені весняного сонця надихали нас на нові образи та експерименти. "Строгі та вишукані силуети, гладкі зачіски та no make-up – майбутнє вже тут", – писали ми. Ділимося з вами нашою березневою сover story і віримо у мирне небо!

Топ HELMUT LANG. Сережки CARTIER

Топ і жакет LOEWE. Сережки та браслет CARTIER. Каблучки та кольє MARIA NILSDOTTER
Жакет LOUIS VUITTON. Сережки — власність моделі

Жакет, топ, шорти MAX MARA. Сережки — власність моделі

Жакет BLANK ATELIER. Жилет RAVE REVIEW. Брюки LOVECHILD. Лофери EYTYS. Кольє MARIA NILSDOTTER. Сережки, каблучка та браслет CARTIER

Жакет, топ, спідниця, взуття CELINE BY HEIDI SLIMANE. Шкарпетки HAN KJØBENHAVN. Сережки, каблучка та браслет CARTIER. Кольє та каблучки MARIA NILSDOTTER

 

ФОТОГРАФ: OSKAR GYLLENSWÄRD
СТИЛІСТ: SIRI EDIT ANDERSSON @Link Details
АСИСТЕНТ ФОТОГРАФА: Olivia Walter Arte.
МАКІЯЖ ТА ЗАЧІСКИ: Petra Stenhammar @Agent Bauer.
МОДЕЛЬ: Malin Kvande @The Wonders.
ПРОДЮСЕР: Eugenia Vicari. СТУДІЯ: Studio Tretton.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).